SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tajemnica Bilskiego! Zbigniew Stryj dorabiał jako na budowie

M jak miłość. Tajemnica Bilskiego! Zbigniew Stryj dorabiał jako na budowie

16.06.2016, godz. 19:15
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" skrywa wiele sekretów. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) niewiele o nim wie, a jest gotowa oddać za niego życie! Aktor - podobnie jak jego serialowy bohater - też rzadko o sobie mówi. Tym razem jednak zrobił wyjątek i zdradził swoją tajemnicę! Zobaczcie, jak zaczęła się kariera Zbigniewa Stryja, który od prawie dwóch lata gra Bilskiego w "M jak miłość".

W "M jak miłość" Robert Bilski niewiele mówi o sobie. Nawet Rogowska nic nie wiedziała o jego interesach! Czy to się zmieni? Czy Robert przyzna się Marysi do przestępstw, które popełnił? O tym dowiemy się po wakacjach 2016 w "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Bilski w więzieniu. Marysia dowie się, że Robert jest gangsterem z mafii

Zbigniew Stryj też ma swoje tajemnice. Aktor dopiero teraz zdradził, jak zaczęła się jego kareria.

- Będąc w liceum, zupełnie nie miałem na siebie pomysłu. Pisałem poezje, miałem rockową kapelę, której byłem wokalistą (...) Zdawałem sobie sprawę, że z pisania wierszy w tym kraju nie wyżyję i że sukcesu na gruncie muzyki rockowej nie odniosę, bo konkurencja była zbyt duża i wybić się w tamtych czasach było szalenie trudno. Jako że lubiłem przekazywać swoje przemyślenia innym i w związku z tym, że w moim domu panował kult teatru, postanowiłem zdawać do szkoły teatralnej we Wrocławiu - powiedział aktor w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Robert Bilski w więzieniu manipuluje Marysią by wyjść na wolność - ZWIASTUN

To jednak nie wszystko. Droga do upragnionego celu wcale nie była łatwa, a wcześniej Zbigniew musiał dorabiać na budowie.

- Nie miałem planu B. Postawiłem na teatr. Zdałem, ale dopiero za trzecim razem. W międzyczasie imałem się różnych prac: przy budowie wodociągów, na rampie załadowczej czy też jako instruktor do spraw sportu i kultury w Domu Górnika – dodaje artysta.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: