SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Święta u Mostowiaków. Jak Boże Narodzenie spędzają gwiazdy M jak miłość?

M jak miłość. Święta u Mostowiaków. Jak Boże Narodzenie spędzają gwiazdy M jak miłość?

07.12.2015, godz. 18:30
M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska), Maria (Małogrzata Pieńkowska)
M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska), Maria (Małogrzata Pieńkowska) foto:

Święta Bożego Narodzenia dla aktorek ''M jak miłość'' to wyjątkowy czas. Jak powinna wyglądać idealna Gwiazda według trzech pokoleń kobiet Mostowiakó? Katarzyna Cichopek, Małgorzata Pieńkowska i Teresa Lipowska w "Kulisach serialu M jak miłość" zdradziły, co najbardziej cenią sobie w czasie Świąt. Powinno być przede wszystkim rodzinnie! Dokładnie tak jak w serialu "M jak miłość" u Mostowiaków.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aktorki z ''M jak miłość'' wzięły niedawno udział w świątecznej sesji do magazynu ''Tele Tydzień'' i przy okazji opowiedziały o swoich rodzinnych tradycjach.

Zobacz: M jak miłość. Teresa Lipowska wspomina święta z dzieciństwa: ''Po wojnie nie było...''

Barbara, Maria i Kinga reprezentują trzy pokolenia ekranowej rodziny Mostowiaków. A jak aktorki spędzają święta prywatnie? Będzie oczywiście rodzinnie i ciepło - tak jak u Mostowiaków.

- To jest jedyne święto, gdzie wszyscy możemy się zgromadzić i wybaczyć sobie wszystko przy opłatku - przypomina serialowa seniorka, czyli Teresa Lipowska.

A co oprócz towarzystwa najbliższych jest najważniejsze w czasie Świąt Bożego Narodzenia? - Nie dać się zwariować. Ja nie jestem osobą, która uważa, że musi być bogato, dużo jedzenia, które i tak się marnuje. Ważne, żebyśmy bili razem, żeby dużo prac wykonać wspólnie, żeby było dużo dowcipu w tym wszystkim - mówi Katarzyna Cichopek w najnowszych ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz kradł choinki z lasu przed Bożym Narodzeniem

-Życzę wszystkim, żeby spędzali święta po swojemu. W taki sposób, żeby to sprawiało im przyjemność. Żeby poczuli ciepło tych świąt. To najważniejsze - dodaje Małgorzata Pieńkowska.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: