SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Święta na planie M jak miłość. Marcin i Iza spędzą razem Boże Narodzenie

M jak miłość. Święta na planie M jak miłość. Marcin i Iza spędzą razem Boże Narodzenie

22.12.2015, godz. 23:00
M jak miłość odc. 1133. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1133. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Święteczna gorączka ogarnęła już ekipę "M jak miłość"! W kręconych właśnie nowych odcinkach "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero wczesną wiosną 2016 roku Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) już szykuje się do pierwszych Świąt Bożego Narodzenia w synkiem Szymkiem (Staś Szczypiński). W ubieraniu choinki pomaga mu Iza Lewińska (Adriana Kalska). Czy to właśnie ona będzie mamą Szymka i nową miłością Marcina?

Czy Marcin i Iza z "M jak miłość" będą razem?

Mikołaj Roznerski na swoim profilu na Facebooku zamieścił nowe zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym już trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Jednak widzowie te odcinki zobaczą dopiero w okolicach marca 2016 roku. W serialowej rzeczywistości "M jak miłość", którą śledzimy na ekranie wciąż bowiem jest jeszcze lato. Jak przez ten czas zmieni się życie Marcina Chodakowskiego od miesięcy jest samotnym ojcem Szymka? Czy znajdzie w końcu nową mamę dla swojego synka, która zastąpi Szymkowi zmarłą Kasię?

Patrz: M jak miłość. Nowa Kasia będzie mamą Szymka i ukochaną Marcina

Na zdjęciu zza kulis "M jak miłość" obok Marcina pojawia się Iza Lewińska, jego bliska przyjaciółka, z którą jakiś czas temu nawet się całować. To właśnie Iza zajmie miejsce Kasi u boku Marcina? Istnieje taka możliwość.

Na razie Chodakowski z żadną kobietą nie jest na tyle blisko, by móc w pełni zaangażować się w nowy związek. W 1182 odcinku "M jak miłość" poznaje co prawda nową Kasię (Karolina Bacia), ale ta znajomość póki co kończy się na jednym spotkaniu.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi

Marcina i Izę, kuartorkę sądową, która pomogła mu walczyć o prawo do opieki nad Szymkiem, od wielu miesięcy łączy prawdziwa przyjaźń. Niewykluczone więc, że to ją samotny ojciec wybierze na matkę dla swojego synka i życiową partnerkę.

Iza pokochała Szymka jak matka, a ich chłopiec świetnie się czuje w jej towarzystwie. Na przeszkodzie do tego, by Marcin i Iza byli razem stoi tylko Artur (Tomasz Ciachorowski), chłopak Lewińskiej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: