SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Sukces leśniczego Franka Zarzyckiego! Piotr Nerlewski skończył studia aktorskie

M jak miłość. Sukces leśniczego Franka Zarzyckiego! Piotr Nerlewski skończył studia aktorskie

12.07.2016, godz. 16:30
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Piotr Nerlewski zasłużył na gromkie brawa. Aktor, którego widzowie pokochali jako leśniczego Franka Zarzyckiego z "M jak miłość" zdobył właśnie tytuł magistra kończąc naukę w szkole teatralnej w Krakowie. Od tej chwili może z dumą nazywać się aktorem.  Studia w połączeniu z pracą na planie "M jak miłość" to było prawdziwe wyzwanie, ale wszystko poszło zgodnie z planem. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy Piotra Nerlewskiego.

Piotr Nerlewski ma powody do domu. Ledwie kilka dni temu młody aktor zdobył tytuł magistra po ukończeniu wyższej szkoły teatralnej w Krakowie.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka wyjedzie z Hanią do Anglii do Uli

Radosną nowiną serialowy Franek podzielił się z fanami na Facebooku "Ważny etap w moim życiu zakończony - magister Piotr Nerlewski! Pozdrawiam!" - napisał.

Studia w połączeniu z pracą na warszawskim planie "M jak miłość" nie była dla Piotra łatwa. Dodatkowo ekranowy leśniczy zaczął pracę na deskach wrocławskiego teatru. Ostatnie miesiące były więc wieczną podróżą między Warszawą, Krakowem i Wrocławiem.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Franka. Chora na toczeń Teresa Zarzycka w szpitalu. Wstrząsająca diagnoza lekarza

- Od dawna nie miałem czasu na odpoczynek. Musiałem zrezygnować z wielu rzeczy, bo wciągnął mnie wir zajęć związanych z moim zawodem - powiedział w jednym z ostatnich wywiadów Piotr Nerlewski, który z ulgą dodaje, że w końcu będzie miał chwilę na zasłużony urlop.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: