SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Spada oglądalność M jak miłość! Widzowie nie chcą oglądać Mostowiaków?

M jak miłość. Spada oglądalność M jak miłość! Widzowie nie chcą oglądać Mostowiaków?

01.04.2016, godz. 20:34
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Lucjan (Witold Pyrkosz), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Franek (Piotr Nerlewski) Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Lucjan (Witold Pyrkosz), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Franek (Piotr Nerlewski) Marek (Kacper Kuszewski), Basia (Gabriela Raczyńska), Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" to ulubiony serial Polaków, ale wyniki oglądalności emitowanego właśnie 16 sezonu są dość niepokojące. Z roku na rok spada bowiem liczba widzów "M jak miłość". Obecnie serial o Mostowiakach przyciąga przed telewizory średnio 6,5 mln osób, ale do rekordów wciąż daleko. Ponad 10 lat temu "M jak miłość" cieszyło się oglądalnością sięgającą ponad 12 mln widzów.

Koniec "M jak miłość" jest blisko? Wciąż nie milkną spekulacje na temat tego co będzie dalej z "M jak miłość".

Co prawda niedawno producent serialu, prezes MTL Maxfilm Tadeusz Lampka, uspokoił wszystkich widzów, że umowa z Telewizją Polską została przedłużona do końca 2016 roku, ale dalsza przyszłość "M jak miłość" jest nieznana.

Przeczytaj: Prezes Kurski prześwietla "M jak miłość"

W świetle dyskusji o losach "M jak miłość" bardzo niepokojące są najnowsze wyniki oglądalności serialu. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl średnia widownia "M jak miłość" w okresie od 31 sierpnia 2015 roku do 22 marca 2016 roku, czyli w 16 sezonie, wyniosła 6,54 mln osób.

W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej "M jak miłość" straciło 120 tys. widzów. To zła wiadomość dla twórców "M jak miłość", których już niebawem czekają dalsze negocjacje z władzami TVP.

Patrz: M jak miłość. Ula będzie w ciąży z Frankiem?!

Pomimo spadku oglądalności "M jak miłość" wciąż jest hitem w telewizji. Najchętniej oglądany odcinek 16 sezonu "M jak miłość" zgromadził  ponad 7 mln widzów. Był on wyemitowany w poniedziałek, 9.11.2015 roku. W rekordowym pod względem oglądalności 1172 odcinku "M jak miłość" Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) Zduńscy szykowali się się do przeprowadzki do Londynu, a Magda (Anna Mucha) zemdlała po lekach na serce.

Najbardziej pamiętny odcinek "M jak miłość", czyli śmierć Hanki Mostowiak, którą grała Małgorzata Kożuchowska, w 2011 roku oglądało 8,4 mln widzów. Rekord "M jak miłość" osiągnęło w 2005 roku. Wtedy to 302 odcinek serialu obejrzało ponad 12,6 mln widzów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: