SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Natalki i Franka. Barbara błogosławi związek wnuczki z leśniczym - WIDEO

M jak miłość. Ślub Natalki i Franka. Barbara błogosławi związek wnuczki z leśniczym - WIDEO

16.02.2016, godz. 17:30
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy w serialu "M jak miłosć" zobaczymy ślub Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski)? Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) kibicuje wnuczce i ma nadzieję, że Natalka i Franek wkrótce się pobiorą. W nowych  ''Kulisach serialu M jak miłość'' seniorka rodu Mostowiaków przyznała, że jako pierwsza pobłogosławi zakochanych, jeśli zdecydują się na małżeństwo. Co będzie dalej z Natalką i leśniczym Frankiem w ''M jak miłość''?

W ''M jak miłość'' Franek podzielił rodzinę Mostowiaków, bo zakochana w nim Ula wyjechała z kraju. Na szczęście siostra Natalki układa sobie dorosłe życie w Londynie, a ona może bez wyrzutów sumienia spotykać się z leśniczym.

Zobacz: M jak miłość. Co dalej z Natalką i Frankiem? Marcjanna Lelek i Piotr Nerlewski zdradzają czy wezmą ślub

Teraz Natalka i Franek nie mają przed sobą tajemnic. Są w sobie szalenie zakochani i choć nie są razem długo, zachowują się bardzo odpowiedzialnie. Leśniczy traktuje Hanię jak własną córeczkę, a Natalce potrafi zagwarantować poczucie bezpieczeństwa.

Barbara Mostowiak żałuje, że nieszczęśliwie zakochana Ula wyjechała, ale szczerze kibicuje nowej miłość Natalki i ma nadzieję, że jeszcze zabawi się na weselu wnuczki!

Przeczytaj: M jak miłość. Franek ranny w głowę po napadzie w lesie. Co się stanie Frankowi?

- Serce mnie boi, że dwie dziewczyny się w nim zakochały. Ale szczerze powiem, że byłabym zadowolona, gdyby ta sympatia Franki do Natalki zakończyła się tym, czym Lucjana do mnie. Ja bym pierwsza pobłogosławiła temu związkowi - powiedziała Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak w nowych ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz "Kulisy serialu M jak miłość" >>>

Źródło: newsrm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: