SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

01.01.2017, godz. 12:24
M jak miłość odcinek 1248, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1248, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA

Świetna wiadomość dla fanów Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk)! W nowych odcinkach "M jak miłość" 2017 zakochani spotkają się na ślubnym kobiercu. Jacek (Jan Wieczorkowski) zniknie z ich życia. Świadkami na ślubie Asi i Tomka będzie Agnieszka (Magdalena Walach) i przystojny Marcin (Mikołaj Roznerski). Już nie możemy się doczekać hucznego wesela policjanta w "M jak miłość"!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Baliście się, że Jacek zniszczy ślub Asi i Tomka? Spokojnie! Wiadomo już, że ceremonia dojdzie do skutku, a biznesmen zniknie z życia zakochanych. Było jednak blisko, by Tarnowska całkowicie straciła dla niego głowę!

Zobacz: M jak miłość. Ula zajmie się siedliskiem po wyjeździe Anny i Adama

W "M jak miłość" Tomek bardzo się ucieszył, gdy w Warszawie pojawił się jego przyjaciel z czasów szkolnych. Sytuacja szybko się zmieniła, gdy Jacek za bardzo polubił jego narzeczoną i zaczął spędzać z nią każdą wolną chwilę.

Policjant dał kumplowi do zrozumienia, że to mu się nie podoba. Asia też w końcu przejrzała na oczy, bo do tej pory była chyba zaślepiona przystojniakiem.

W 2017 roku w "M jak miłość" Jacek przeprosi zakochanych, że nadużył ich zaufania i o mały włos nie doprowadził do ich rozstania...

Przeczytaj: M jak miłość. Joanna Koroniewska zniknęła z serialu, ale i tak zarabia

Ślub Asi i Tomka dojdzie do skutku, ale bez obecności Jacka. Świadkiem na ślubie zostanie Marcin, a świadkową Agnieszka Olszewska, która już nic nie czuje do policjanta. Miłość nowożeńców nie będzie więc zagrożona. Cieszycie się?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: