SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Andrzeja Młynarczyka. Tomek z M jak miłość żeni się z Elizą Ziemińską

M jak miłość. Ślub Andrzeja Młynarczyka. Tomek z M jak miłość żeni się z Elizą Ziemińską

12.05.2016, godz. 10:04
Andrzej Młynarczyk i jego narzeczona Eliza Ziemińska
Andrzej Młynarczyk i jego narzeczona Eliza Ziemińska foto: AKPA

Andrzej Młynarczyk bierze ślub! Serialowy Tomek Chodowski z "M jak miłość" jakiś czas temu ujawnił, że oświadczył się swojej dziewczynie Elizie Ziemińskiej. Zaręczyny aktora z "M jak miłość" i jego ukochanej odbyły się w kościele, bo właśnie tam para się poznała. Ponoć ślub Andrzeja Młynarczyka i Elizy Ziemińskiej ma się odbyć latem. Przygotowania do uroczystości idą już pełną parą.

Andrzej Młynarczyk tak jak Tomek z "M jak miłość" jest zaręczony, ale w przypadku aktora nic, ani nikt nie stoi mu na przeszkodzie, by wziął ślub ze swoją narzeczoną. Serialowy bohater Andrzeja Młynarczyka nie ma tyle szczęścia co on. Co prawda oświadczył się Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), lecz do ślubu jeszcze daleko, bo ich związek wisi przecież na włosku.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

Prywatnie aktor z "M jak miłość" od ponad dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Elizą Ziemińską. Narzeczona Andrzeja Młynarczyka nie ma nic wspólnego z show biznesem. Z zawodu jest architektą, projektantką wnętrz i dziennikarką. Studiowała w Sztokholimie. Publikuje także artykuły w magazynie "Design Alive".

Po raz pierwszy Tomek z "M jak miłość" pokazał się ze swoją ukochaną na gali Telekamery 2015. Od tego czasu Eliza Ziemińska czasami towarzyszy aktorowi na czerwonym dywanie. Andrzej Młynarczyk nie ma w zwyczaju opowiadać o swoim życiu prywatnym i związku w wywiadach, ale w programie "Pytanie na śniadanie" zrobił wyjątek. To właśnie tam ujawnił, że jest zaręczony i szykuje się do ślubu. Oświadczył się Elizie w kościele.

- Poznaliśmy się w kościele. Całą historię opowiem kiedy indziej. Ale wiedziałem, że to będzie to samo miejsce. To było tuż przed Bożym Narodzeniem - powiedział serialowy Tomek z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Jak podaje tygodnik "Świat&Ludzie" ślub Andrzeja Młynarczyka ma się odbyć latem tego roku. Oczywiście będzie to kościelna ceremonia. Nie wiadomo jednak czy narzeczeni złożą przysięgę małżeńską w którymś z kościołów w Warszawie, czy może w Krakowie, skąd pochodzi aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: