SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Serialowa Justyna nie boi się o karierę

M jak miłość. Serialowa Justyna nie boi się o karierę

26.11.2016, godz. 18:04
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Serialowa Justyna, czyli Olga Kalicka, w wywiadzie dla "Świata Seriali" mówi o tym, że nie musi martwić się o swoją karierę. Wspomina również o tym w jaki sposób zaczynała, zdradza tajemnicę początków swojej pasji, która wraz z czasem stała się pasją!

Serial "M jak miłość" w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Dla Olgi Kalickiej, czyli Justyny z "M jak miłość", aktorstwo jest całym życiem! Mówi, że nie wyboraża sobie innego. Dosłownie - nie ma innej opcji, ponieważ aktorka nie zrobiła sobie planu zapasowego. Jeżeli doszłoby do sytuacji, że przestałaby dostawać role, zostałaby na lodzie!

Zobacz: M jak miłość. Magda będzie zła na Olka!

Jednaże póki co Olga Kalicka może czuć się spokojna. Dwudziestotrzylaka, jak podaje "Świat Seriali", podczas ostatniego rku miała stałą pracę w aż czterech serialach: jako Justyna w "M jak miłość", Mgada w serialu "Rodzinka.pl", Sandrę w "Singielce" oraz nastolatkę w najnowszym hicie tej jesieni, "Belfrze". Wystąpiła również w "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" i zajęła drugie miejsce! Jak wyraźnie widać młoda aktorka jest bardzo utalentowana i ma w sobie dar przyciągania ról.

Przeczytaj: M jak miłość. Artur odpowie za kłamstwo w sprawie Marcina?

Dopiero w przyszłym roku ukończy Akademię Teatralną w Warszawie, a już jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek telewizyjnych. Niedługo zacznie przygotowania do występ finalnego Akademii, jednakże jak sama mówi, nie martwi się na zapas. I raczej nie ma czym!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: