SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Serial uczynił z nich mężczyzn

M jak miłość. Serial uczynił z nich mężczyzn

05.11.2016, godz. 05:00
RAFAŁ I MARCIN MROCZEK
RAFAŁ I MARCIN MROCZEK foto:

Serial "M jak miłość" świętuje 16. urodziny! To właśnie dzięki niemu w show-biznesie pojawili się najpopularniejsi bliźniacy w naszym kraju - Rafał (34 l.) i Marcin (34 l.) Mroczkowie. Podczas kręcenia pierwszych zdjęć obaj mieli po niespełna osiemnaście lat. Dziś są dorosłymi mężczyznami, którzy założyli swoje rodziny.

Marzyli o tym, aby być zawodowymi żołnierzami, choć w żaden sposób nie budzili strachu. Ot, takie wesołe chłopczyki z Siedlec. Rolę w serialu załatwiła im mama - kiedy obaj odpoczywali na wakacjach, wysłała za nich zgłoszenie. Wygrali casting i w jednej chwili zmienili swoje życie o 180 stopni. To właśnie na planie przeżywali pierwsze rozterki miłosne, pierwsze romanse. W życiu realnym nie było im to jeszcze dane. W serialu pozakładali rodziny, zaczęli wychowywać dzieci...

Kiedy byli nastolatkami, to Rafał wzbudzał większe zainteresowanie u płci pięknej, Marcin był dość nieśmiały i długo nie mógł znaleźć prawdziwej miłości. Z czasem role się odwróciły. Trzy lata temu Marcin poślubił modelkę Marlenę Muranowicz (29 l.). Na początku tego roku para została rodzicami Ignacego. Rafał nie chciał być gorszy od brata. Związał się z Joanną Skrzyszewską (25 l.) - Miss Polski Nastolatek 2006. Kilka tygodni temu urodziła się ich córeczka Zosia. Teraz obaj bracia troskliwie opiekują się pociechami, a uroczymi zdjęciami chwalą się w internecie. Z niesfornych dzieciaków wyrośli na odpowiedzialne głowy swoich rodzin, a to wszystko na naszych oczach.

Zobacz także: Na Wspólnej. Igor zdradzi Elżbietę? - ZWIASTUN 2372 odcinka

Źródło: Agencja TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: