SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Serial o Mostowiakach traci widzów. To już koniec M jak miłość?

M jak miłość. Serial o Mostowiakach traci widzów. To już koniec M jak miłość?

10.06.2016, godz. 07:30
M jak miłość, rodzina Mostowiaków
M jak miłość, rodzina Mostowiaków foto:

"M jak miłość" przestaje się podobać Polakom? Serial o Mostowiakach traci fanów. Z roku na rok oglądalność "M jak miłość" spada. I choć produkcja TVP2 pozostaje bezkonkurencyjna, to spadająca liczba widzów jest niepokojąca. Najnowsze dane dowodzą, że ostatnie odcinki "M jak miłość" 16 sezonu oglądało prawie 200 tysięcy osób mniej niż rok temu. Czy przez to "M jak miłość" zniknie z anteny?

Niedawno w mediach pojawiły się plotki o tym, że serial "M jak miłość" zniknie z anteny. Na szczęście prezes TVP Jacek Kurski zlitował się nad miłośnikami Mostowiaków. To jednak nie znaczy, że uwielbiana przez widzów produkcja jest bezpieczna!

Przeczytaj: Prezes Kurski prześwietla "M jak miłość"

Losy "M jak miłość" są niepewne, a wszystko przez spadającą oglądalność! Najnowsze wyniki są niepokojące i dowodzą, że 16 sezon serialu oglądało średnio 7 milionów widzów. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej "M jak miłość" straciło 200 tys. widzów. To zła wiadomość dla twórców i fanów "M jak miłość", którzy muszą liczyć się z tym, że ich ulubiona produkcja kiedyś zniknie z anteny.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Przygotowania do ślubu Asi i Tomka ruszyły pełną parą - ZWIASTUN

Spadek oglądalności trwa już od wielu lat. Być może internauci przerzucają się na seriale online, a może chodzi o to, że losy Mostowiaków przestały ciekawić widzów? Jedno jest pewne, rekordowa oglądalność z 2005 roku (12,6 mln widzów) to już marzenie. Na przestrzeni 10 lat serial stracił połowę widzów!

Jest też dobra wiadomość! Pomimo spadku oglądalności "M jak miłość" wciąż jest hitem w telewizji i nie ma sobie równych. A to przekłada się na dochody z reklam, które w tym roku wyniosły aż 82 mln złotych.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: