SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Serial o Mostowiakach świętuje 16 urodziny

M jak miłość. Serial o Mostowiakach świętuje 16 urodziny

04.11.2016, godz. 14:00
M jak miłość
foto:

W tym roku, dokładnie dzisiaj, 4 listopada 2016 roku serial "M jak miłość" świętuje swoje 16 urodziny. Widzowie z całej Polski towarzyszyli bohaterom poprzez ich perypetie życiowe - rozterki miłosne, tragedie rodzinne, chwile szczęścia, śluby oraz przeżywali śmierć swoich ulubionych postaci. Strona serialu "M jak miłość" na portalu społecznościowym Facebook z tej okazji zapowiedziała niespodziankę!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Dzisiaj, 4 listopada 2016 roku, serial TVP2 "M jak miłość" kończy równo 16 lat! 4 listopada 2000 roku odbyła się emisja pierwszego odcinka popularnego serialu. Stworzyło go aż siedmiu reżyserów na fali popularności serialu "Klan". "M jak miłość" szybko podbiło serca widzów w całej Polsce i pobiło rekordy oglądalności. Miliony osób w kraju wciągnęły wydarzenia z życia rodu Mostowiaków. Oglądanie ich wzlotów i upadków, codzienne życie, dla wielu ludzi stało się rytuałem siadania, z początku w soboty o 16:30, później w poniedziałki i we wtorki po godzinie 20 przed ekrany telewizorów.

Zobacz: M jak miłość. Marek umiera na raka, a Ewa wyjeżdża z Polski!

Równie fascynujący przez ostatnie 16 lat był rozwój bohaterów. Mogliśmy na własne oczy zobaczyć, jak m.in. Natalka (Marcjanna Lelek) z małej dziewczynki staje się kobietą, jak Piotrek (Marcin Mroczek) zdobywa serce Kingi (Katarzyna Cichopek) jeszcze w szkole, a kilka lat później bierze z nią ślub. Starsi widzowie również pamiętają długowłosą Hankę Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), którą to swego czasu podrywał zafascynowany Marek (Kacper Kuszewski). Specjalnie dla wiernych widzów przypominamy, jak zaczął się serial "M jak miłość". Barbara i Lucjan Mostowiakowie (Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz) obchodzili 40 rocznicę ślubu...

Przeczytaj: M jak miłość. Artur uratuje Lucjana przed śmiercią

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: