SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Serial o Mostowiakach od lat bije rekordy popularności

M jak miłość. Serial o Mostowiakach od lat bije rekordy popularności

04.01.2017, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1260, Marek (Kacper Kuszewski), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odcinek 1260, Marek (Kacper Kuszewski), Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Wiele lat emisji i niezaprzeczalnie wysokie wyniki oglądalności - serial "M jak miłość" stał się już kultowym serialem TVP.  Rok 2017 zaczął się równie dobrze, jak poprzednie, o ile nie lepiej! Chcesz wiedzieć, ile milionów widzów przyciąga serial "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Serial "M jak miłość" jest hitem z ponad półmilionową oglądalnością. Pod koniec 2016 roku, w grudniu, liczba ta wyniosła dokładnie ponad 6,4 mln osób! A już 2 stycznia 2017 wynik podskoczył o trzysta tysięcy widzów. I nic dziwnego! Robi się coraz ciekawiej. Poprzedni rok obfitował w wiele zaskakujących wątków oraz zmian. Ula (Iga Krefft) wróciła do Grabiny, Marek (Kacper Kuszewski) dostał wiadomość o raku (całe szczęście, wszystko skończyło się dobrze), Marcin (Mikołaj Roznerski) trafił do aresztu z oskarżeniem o mordesrwto, a już po wyjściu zakończył swój związek z Izą.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

Przed nami w 2017 roku jeszcze powrót Darka (Marcel Sabat) do Grabiny, więc dużo stresu czeka Natalkę (Marcjanna Lelek), a już w szczególności Franka (Piotr Nerlewski). Za to serce Uli (Iga Krefft) zabije mocniej dla Janka (Tomas Kollarik), o ile Justyna (Olga Kalicka) nie porwie go jej sprzed nosa...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: