SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska z Mikołajem Roznerskim na prezentacji jesiennej ramówki TVP

M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska z Mikołajem Roznerskim na prezentacji jesiennej ramówki TVP

24.08.2016, godz. 19:40
Jesienna ramówka TVP 2016. Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski
Jesienna ramówka TVP 2016. Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski foto: AKPA

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w "M jak miłość" grają parę zakochanych, ale prywatnie też się bardzo lubią. Serialowi Iza Lewińska i Marcin Chodakowski na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2016 trzymali się razem i świetnie się czuli w swoim towarzystwie. Trzeba przyznać, że podczas konferencji ramówkowej TVP na jesień Adriana Kalska wiedziała jak oczarować kolegę z planu "M jak miłość". Seksowna czerwona sukienka z kuszącym dekoltem sprawiły, że uwaga Mikołaja Roznerski była skupiona tylko na niej.

Adriana Kalska, która sympatię widzów zdobywa jako Iza Lewińska w "M jak miłość", rzadko pojawia się na czerwonym dywanie, ale tym razem zrobiła wyjątek. Była jednak ku temu okazja - prezentacja jesiennej ramówki TVP 2016. 30-letnia aktorka na to wielkie wyjście wybrała dość odważną kreację, która odsłoniła naprawdę dużo.

Zobacz: Jesienna ramówka TVP 2016. Gwiazdy seriali na prezentacji nowej ramówki - ZDJĘCIA

Dopasowa czerwona sukienka eksponująca biust Adriany Kalskiej zrobiła swoje. Gwiazda "M jak miłość" zrobiła wrażenie nie tylko na fotoreporterach, ale także na Mikołaju Roznerskim, obok której siedziała na prezentacji nowej ramówki TVP 2016 na jesień 2016. A ponieważ część oficjalna trwała blisko trzy godziny i była dość nużąca, to aktorzy z "M jak miłość" bardziej skupili się na sobie, niż na tym co mówili prowadzący konferencję.

Patrz: Jesień 2016 z serialami. Kiedy nowe odcinki i kolejne sezony seriali po wakacjach?

Mikołaj Roznerski zabawiał Adrianę Kalską rozmową i raz po raz zerkał na jej piękną sukienkę. Aktorzy zwykle nie pojawiają się razem na imprezach, a ostatnio mieli przerwę w zdjęciach do nowych odcinków "M jak miłość", więc mieli okazję nadrobić zaległości w rozmowach. Bo o tym, że świetnie im się razem pracuje na planie serialu i prywatnie darzą się sympatią zapewne wie niewielu fanów "M jak miłość".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: