SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Poznajcie tajemnicę udanego małżeństwa Kingi i Piotrka

M jak miłość. Poznajcie tajemnicę udanego małżeństwa Kingi i Piotrka

18.02.2017, godz. 09:18
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek Zduński (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) poznali się w liceum i już wtedy się w sobie zakochali. Młodzieńcza miłość przetrwała do dziś i Zduńscy są szczęśliwym małżeństwem wychowującym Lenkę (Marysia Głowacka) i Mikołaja (Ignacy Wudkiewicz). Jaki jest ich przepis na udany związek? Oto przepis na małżeństwo okiem aktorów z "M jak miłość".

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Kinga i Piotrek są niczym Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz)! W "M jak miłość" to właśnie oni są wzorem dla młodych ludzi, którzy decydują się na życie w szczęśliwym związku.

Poznali się już w liceum, a kilka lat później spotkali się na ślubnym kobiercu. W ich życiu nie zabrakło chwil pełnych grozy i kryzysów. Zduński dopuścił się zdrady, a Kinga straciła wzrok. Na szczęście miłość pomogła im przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

Zobacz:  M jak miłość. Olek prosi Kingę, żeby przekazała Madzi złe wieści

- W udanym związku ważne jest wszystko. Zaufanie, to że możemy polegać na partnerze w każdej sytuacji. Jak pojawiają się dzieci, świat staje do góry nogami. Za co Piotrek kocha Kingę? Za ogromne serce, za czułość, za całokształt - powiedział Marcin Mroczek w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość" oceniając małżeństwo jego serialowego bohaterka z Kingą.

- Ich największym sukcesem jest to, że się lubią i szanują. Nawet jak mają kryzys to sobie z tym radzą. Największym wrogiem każdego związku jest rutyna. Dzień, w którym sobie odpuszczamy. Trzeba dbać, żeby nie było nudy - dodała Katarzyna Cichopek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: