SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Próba samobójcza Izy Lewińskiej

M jak miłość. Próba samobójcza Izy Lewińskiej

21.01.2017, godz. 11:36
M jak miłość odcinek 1259, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1259, Iza (Adriana Kalska) foto:

Iza (Adriana Kalska) wróci do "M jak miłość" i będzie próbowała odzyskać Marcina (Mikołaj Roznerski). Wygląda jednak na to, że napięte relacje między kochankami doprowadzą do najgorszego. W nowych odcinkach "M jak miłość" Lewińska będzie próbowała się zabić zaraz po tym, jak zaciągnie ukochanego do łóżka! Czy to będzie ich ostatnia noc? Kuratorka łyknie garść tabletek nasennych...

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Drama w premierowych odcinkach "M jak miłość"! Iza Lewińska wróci do Warszawy, by odzyskać Marcina, ale ich spotkanie może okazać się ostatnim. I to wcale nie dlatego, że Chodakowski spławi byłą kochankę, a dlatego, że kuratorka postanowi targnąć się na własne życie!

Zobacz: M jak miłość. Iza i Marcin wylądują w łóżku

Zimą 2017 w "M jak miłość" Iza pojawi się w "Bistro za rogiem" i wyżali się Kindze (Katarzyna Cichopek). Zduńska słynąca ze swojej pomocnej natury prawdopodobnie ułatwi Lewińskiej spotkanie z byłym kochankiem.

Wiadomo już, że Iza spotka się z Marcinem, a niewinna rozmowa skończy się w łóżku! Po paru upojnych chwilach Lewińska postanowi jednak skończyć ze sobą...

Przeczytaj: M jak miłość. Magda wściekła na męża. Olek nie przyjedzie do Polski nawet na święta

Dziewczyna łyknie garść tabletek nasennych i w takim stanie zostanie znaleziona przez Chodakowskiego. Czy ruszy go sumienie? Czy samobójcza próba Izy się powiedzie i kuratorka umrze? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: