SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rozwód Magdy i Olka? Chodakowscy jednak do siebie nie pasują

M jak miłość. Rozwód Magdy i Olka? Chodakowscy jednak do siebie nie pasują

17.01.2016, godz. 12:30
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) nie będą razem szczęśliwi. W nowych odcinkach ''M jak miłość'' żona lekarza zrozumie, że pragnie zupełnie czegoś innego niż Olek. Chodakowscy zaczną się kłócić o adopcję Maćka (Franciszek Przanowski). Czy pokonają kryzys? A może zdecydują się na rozwód? Ich miłosna sielanka nie trwała długo - Skończyło się... - powiedziała Anna Mucha w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Co będzie z Magdą i Olkiem w ''M jak miłość''?

Magda i Olek dopiero wzięli ślub, ale już zaczyna się między nimi psuć! Wydawałoby się, że są idealną parą, ale już niedługo przekonamy się, że zupełnie do siebie nie pasują.

Zobacz: M jak miłość. Ciąża Joasi to fałszywy alarm. Joanna nie będzie w ciąży z Tomkiem

-Do tej pory Magda i Olek świetnie się dogadywali, ale kością niezgody jest niedojrzałość Olka w pewnych decyzjach - powiedział Maurycy Popiel w ''Kulisach serialu M jak miłość''. O co chodzi? Magda marzy o dziecku, a gdy Maciek trafi do domu dziecka, Chodakowska będzie chciała go zaadoptować. Olek się nie zgodzi, bo...

-To z powodu zazdrości o Magdę. Olek i Magda nie są ze sobą długo. Olek chciałby się nacieszyć tym związkiem, pospędzać czas z ukochaną, a nie skupiać się na dziecku. To sprawia wielki zawód Magdzie - wyznał szczerze serialowy Olek z ''M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Olek przeżyją kryzys. Mąż Magdy nie zgodzi się na adopcję Maćka

Olek początkowo też chciał adopcji, ale zmienił zdanie. To cios w serce Madzi, która myślała, że z Chodakowskim założy rodzinę.

-Miło już było. Skończyło się - powiedziała Anna mucha w kulisach serialu. Czy to znaczy, że Magda i Olek zdecydują się na rozwód? Adopcja to poważna sprawa i Olek nie powinien się na nią godzić wbrew sobie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Oglądaj seriale i filmy telewizji FOKUS.tv!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: