SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Roznerski chwali się laurką na dzień ojca

M jak miłość. Roznerski chwali się laurką na dzień ojca

23.06.2017, godz. 12:00
Mikołaj Roznerski, Dzień Ojca, laurka,
Mikołaj Roznerski dostał piękny prezent z okazji Dnia Ojca. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Mikołaj Roznerski na swoim facebookowym profilu pochwalił się pięknym prezentem, który dostał z okazji Dnia Ojca! Aktor jest tatą kilkuletniego chłopca, który jest oczkiem w głowie taty. Co takiego mały Antoś podarował tacie z okazji święta?

"M jak miłość" nowe odcinki dopiero po wakacjach 2017 w TVP2

Mikołaj Roznerski chociaz nie jest z mamą swojego syna, to i tak najchętniej nie spuszczałby go z oczu! Mały Antoś to "słoneczko" aktora, który dosłownie oszalał na punkcie swojego dziecka.

- Mam syna, fantastycznego młodego człowieka, który zaraża mnie swoją inteligencją emocjonalną. Wiele rzeczy się od niego uczę... Daje mi świeże spojrzenie na życie, poczucie odpowiedzialności. Staram się spędzać z nim jak najwięcej czasu - mówi aktor z serialu "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach: Nie zobaczymy śmierci Lucjana Mostowiaka

W Dzień Ojca Mikołaj Roznerski dostał wzruszający prezent od Antosia - kartkę na której koślawymi literami jest napisane: "Kocham cię najbardziej na świecie tatusiu". Rozczulającym gestem aktor postanowił podzielić się ze swoimi fanami na Facebooku. Napisał "Milosci wszystkim Ojcom ...tej najprawdziwszej Życzę ..."

Wszystkim ojcom życzymy wszystkiego najlepszego!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: