SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Romans Pawła i Teresy w Wenecji. Tajemnicze zdjęcie z planu

M jak miłość. Romans Pawła i Teresy w Wenecji. Tajemnicze zdjęcie z planu

14.07.2017, godz. 10:00
M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Teresa (Joanna Sydor)
Tajemnicze zdjęcie Teresy (Joanna Sydor) i Pawła (Rafał Mroczek). foto: mjakmilosc.tvp.pl

Wyciekło tajemnicze zdjęcie Pawła (Rafał Mroczek) i Teresy (Joanna Sydor) z planu serialu "M jak miłość"! Najwyraźniej po wakacjach 2017 więzi tej dwójki się odnowią. Czy Paweł i Teresa znowu będą razem? Co wydarzy się w serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki dopiero po wakacjach 2017 w TVP2

Joanna Sydor udostępniła na swoim profilu facebookowym zdjęcie z Rafałem Mroczkiem.

Plan zdjęciowy w M jak Miłość nie ma granic Dziś w Wenecji - głosi podpis przy zdjęciu aktorki z serialu "M jak miłość".

Wszystko, włącznie z odejściem Olgi Frycz z produkcji, wskazuje na to, że Paweł i Teresa ponownie mogą zostać parą. Czyżby mieli wyjechać gdzieś do Wenecji? Przypominamy, że Ala wyjechała służbowo i porzuciła swoją rodzinę na dłuższy czas. Czy to będzie przyczyną rozpadu małżeństwa Zduńskich?

- Na pewno wątku Pawła i Teresy nie da się zapomnieć - stwierdził Rafał Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość" - To nie był łatwy wątek, to były bardzo emocjonalne sceny i dla takiego młodego chłopaka jak Paweł, przeżywanie tych wszystkich rozterek miłosnych, rozczarowań i zwrotów akcji nie było łatwe, ale było interesujące. Mam nadzieję, że teraz Teresa wróci z nowym bagażem doświadczeń i będziemy mieli co grać.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: