SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Robert Moskwa będzie ojcem! Jego żona Patrycja jest w ciąży

M jak miłość. Robert Moskwa będzie ojcem! Jego żona Patrycja jest w ciąży

21.09.2016, godz. 15:13
Robert Moskwa i jego żona Patrycja Cieślak
Robert Moskwa i jego żona Patrycja Cieślak foto: AKPA

Robert Moskwa (50 l.), aktor z "M jak miłość", niebawem zostanie ojcem! Jego ukochana żona, 27-letnia Patrycja Cieślak, spodziewa się ich pierwszego wspólnego dziecka. To już czwarty miesiąc ciąży, więc na początku 2017 roku rodzina Roberta Moskwy się powiększy. Serialowy Artur Rogowski z "M jak miłość" z poprzedniego małżeństwa ma już 23-letnią córkę Paulinę.

Robert Moskwa (50 l.), znany jako Artur Rogowski z "M jak miłość", w sierpniu zeszłego roku ożenił się z 27-letnią Patrycją, trenerką tańca na rurze. Ponieważ związek aktor z "M jak miłość" z Patrycją trwa już od ośmiu lat, więc już od dawna chodziły słuchy, że para coraz częściej zastanawia się nad powiększeniem rodziny.

Kiedy jakiś czas temu gościli razem w programie "Pytanie na śniadanie" Robert Moskwa nie chciał jednak wprost powiedzieć czy starają się z żoną o dziecko. Teraz jednak pochwalili się, że już w lutym 2017 roku zostaną rodzicami.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek będzie miał córkę. Jego narzeczona Joanna Skrzyszewska urodzi dziewczynkę

Patrycja Moskwa na swoim profilu na Facebooku i Instagramie umieściła zdjęcie, na którym widać już ciążowy brzuszek. Ponieważ żona gwiazdora "M jak miłość" jest bardzo wysportowaną kobietą, to oprócz lekko zaokrąglonych kształów może się pochwalić idealną figurą. Na razie nie zrezygnowała z intensywnych treningów i wyginania się na rurze, bo lekarz jej tego nie zabronił.

Robert Moskwa poznał Patrycję Cieślak w 2008 roku. Na pierwszej randce byli we wrześniu. Poszli razem na imprezę do znajomych, a później na kolację.

- Poznaliśmy się 8 lat temu. Pati miała wtedy 19 lat, więc media najchętniej zatrzymałby jej wiek. A mi nie dość, że idą zgodnie, to jeszcze dodają, żeby ta różnica się powiększała. Jak wiadomo wtedy jest bardziej smakowicie, bardziej pikantnie. Jest różnica, ale nam to nie przeszkadza - mówił Robert Moskwa w telewizji śniadaniowej.

Dla aktora "M jak miłość" to drugie dziecko, ale pierwsze z obecną żoną. Z poprzedniego małżeństwa ma 23-letnią córkę Paulinę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: