SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Robert Moskwa będzie ojcem? 22-letnia żona Patrycja urodzi mu dziecko?

M jak miłość. Robert Moskwa będzie ojcem? 22-letnia żona Patrycja urodzi mu dziecko?

24.11.2015, godz. 09:15
Festiwal Międzyzdroje 2015. Robert Moskwa, Patrycja Cieślak
Festiwal Międzyzdroje 2015. Robert Moskwa, Patrycja Cieślak foto: AKPA

Robert Moskwa (50 l.), serialowy Artur Rogowski z "M jak miłość", trzy miesiące temu wziął sekretny ślub ze swoją ukochaną Patrycją Cieślak (22 l.), z którą jest związany od czterech lat. Czy nowożeńcy planują już powiększenie rodziny? Robert Moskwa wkrótce drugi raz zostanie ojcem? Gwiazdor "M jak miłość" ucina wszystkie plotki, które krążą na ten temat.

Robert Moskwa i Patrycja Cieślak pobrali się trzy miesiące temu i do końca udało się im się utrzymać swój ślub w tajemnicy. Aktor z "M jak miłość" często chwalił się swoją narzeczoną przed fotoreporterami, lecz w tym szczególnym dla nich obojga dniu chcieli być tylko w otoczeniu bliskich osób.

W rozmowie z "Faktem" serialowy Artur z "M jak miłość" ujawnił, że jego ślub był bardzo skromny. Wiedzieli o nim tylko najbliżsi znajomi. Na wesele zaproszono tylko 10 osób. – Gdyby ktoś patrzył z boku, to mógłby pomyśleć, że to imieniny – żartuje gwiazdor "M jak miłość".  

Zobacz: M jak miłość. Marysia urodzi Robertowi Bilskiemu dziecko?

Związek Roberta Moskwy i Patrycji Cieślak, bardzo zdolnej instruktorki tańca na rurze (pole dance) trwa już kilka lat i wciąż rozkwita. Zakochani nie szczędzą sobie czułości nawet w miejscach publicznych. Oboje jednak zgodnie przyznają, że choć ich miłość z każdym dniem jest silniejsza, to na razie nie myślą o wspólnym dziecku.

Robert Moskwa jest bardzo zajęty pracą na planie "M jak miłość". Poza tym prowadzi zajęcia karate w swojej szkole. Aktor od 17. roku życia trenuje tę dyscyplinę sportu, ma czarny pas Federacji Karate Shotokan oraz Fudokan. Jego żona Patrycja też żyje bardzo aktywnie - jest instruktorką pole dance w dwóch szkołach.

Patrz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi

Serialowy Artur z "M jak miłość" i jego ukochana na pewno założą rodzinę, ale jeszcze nie teraz. Robert Moskwa ma już doświadczenie w roli ojca, bo z poprzedniego małżeństwa ma 22-letnią córkę Paulinę.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: