SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek został ojcem. Pierwsze zdjęcie z córką

M jak miłość. Rafał Mroczek został ojcem. Pierwsze zdjęcie z córką

08.10.2016, godz. 11:04
Rafał Mroczek został ojcem
Rafał Mroczek został ojcem foto: Facebook

Rafał Mroczek został ojcem! Aktor z serialu "M jak miłość" ma córkę. W piątek, 7.10.2016, jego narzeczona Joanna Skrzyszewska urodziła dziewczynkę. Na Facebooku i Istagramie Rafała Mroczka już pojawiły się pierwsze zdjęcia jego dziecka.

Rafał Mroczek i jego ukochana Joanna Skrzyszewska, była Miss Polski Nastolatek 2006, już są rodzicami! Wiadomo, że dziecko Rafała i jego narzeczonej przyszło na świat  w piątek, 7.10.2016, w jednym z warszawskich szpitali. Para na narodziny córki przygotowana była już w środę. Wtedy widziano ich na oddziale położniczym.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek kupił dla córki luksusowy wózek. Ile zapłacił?

O ciąży swojej przyszłej żony Joanny Skrzyszewskiej aktor z "M jak miłość" poinformował swoich fanów na Facebooku dopiero w sierpniu. Właśnie wtedy zamieścił ich wspólne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem ukochanej.

Kilka tygodni temu pochwalił się, że będzie miał córkę. Serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" przygotowywał pokój dla córki i kupił wóżek dziecięcy. Chodził też z narzeczoną do szkoły rodzenia. Wiadomo już, że aktor razem z ukochaną wybrali dla córeczki imię Zosia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: