SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek żałuje, że pokazał dziewczynę

M jak miłość. Rafał Mroczek żałuje, że pokazał dziewczynę

18.01.2016, godz. 12:02
Joanna Skrzyszewska , dziewczyna Rafała Mroczka
foto:

Dziewczyna Rafała Mroczka zadebiutowała u boku aktora z "M jak miłość" i od razu zrobiło się o niej głośno. Szybko wyszło na jaw, że piękna brunetka, z którą Rafał Mroczek pokazał się na wystawie zdjęć, nazywa się Joanna Skrzyszewska i jest Miss Polski Nastolatek 2006. Teraz serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" nie może sobie darować, że naraził swoją ukochaną na tak duże zainteresowanie portali plotkarskich. A przecież zakochani chcieli tylko w spokoju obejrzeć zdjęcia.

Kim jest dziewczyna Rafała Mroczka? To już nie jest tajemnicą, że ostatnio gwiazdor "M jak miłość" spotyka się z 24-letnią Joanną Skrzyszewską, modelką i Miss Polski Nastolatek 2007.

Patrz: M jak miłość. Marcin Mroczek został ojcem i pokazał zdjęcie dziecka! To syn

Kilka dni po tym jak Rafał Mroczek zabrał swoją nową dziewczynę na wernisaż fotografii Adriana Woźnego "Kreacje osobowości" portale plotkarskie ujawniły tożsamość wybranki serca Mroczka. Portal pudelek.pl podał, że Joanna Skrzyszewska podchodzi z Kosieczyna (woj. lubuskie) i poznała aktora z "M jak miłość" już dziewięć lat temu.

Podczas wyboru Miss Polski Nastolatek 2006 Rafał Mroczek był w jury konkursu. Kiedy Joanna Skrzyszewska zdobyła koronę Miss chętnie pozwał z nią do zdjęć. Po sukcesie w tym konkursie piękności dziewczyna Rafała Mroczka została zawodową modelką. Studiowała także dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

W roli ukochanej słynnego Pawła Zduńskiego z "M jak miłość" zadebiutowała jednak na salonach dopiero na wystawie zdjęć. Fotoreporterzy od razu zwrócili uwagę na piękną, wysoką brunetkę, z której twarzy nie zniknał uśmiech. I choć na wernisażu Mroczek i jego wybranka nie szczędzili sobie czułości, to teraz aktor chyba trochę tego żałuje.

Przeczytaj: M jak miłość. Dziewczyna Rafała Mroczka napadnięta przed budką z kebabem

"NA PRZYSZŁOŚĆ! Od dwóch dni plotkarskie portale zamiast pisać o wernisażu piszą o tym z kim się pojawiłeś. Przychodząc na imprezę i pozując na ściance SAM dajesz jasny znak, że osoba towarzysząca przyszła tam , żeby po prostu obejrzeć zdjęcia i posłuchać muzyki" - napisał na Facebooku zupełnie jakby nie chciał, żeby wszyscy pisali o jego nowej dziewczynie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: