SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek zachwycony ojcostwem

M jak miłość. Rafał Mroczek zachwycony ojcostwem

21.10.2016, godz. 17:00
Rafał Mroczek został ojcem
Rafał Mroczek został ojcem foto: Facebook

Rafał Mroczek dwa tygodnie temu został ojcem małej Zosi. Córeczka skradła serce sławnego taty. Aktor z "M jak miłość" zdradza jakie emocje towarzyszyły mu w dniu porodu i jak dziś pomaga w rodzicielskich obowiązkach. Sprawdźcie, co serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" powiedział w "Pytaniu na Śniadanie".

Rafał Mroczek i jego ukochana Joanna Skrzyszewska zostali rodzicami w piątek 7.10.2016. Od porodu minęły dopiero dwa tygodnie, ale aktor już zdążył odwiedzić program "Pytanie na Śniadanie", żeby opowiedzieć o urokach ojcostwa.

- Wiadomo, że te przerwy w nocy są. Tata też w tym uczestniczy, bo trzeba dziecko przewinąć i ja się tym zajmuję. Ale jest przerwa pół godziny i dalej można spać. Stópeczki są coraz większe - powiedział uśmiechnięty od ucha do ucha Rafał Mroczek.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek kupił dla córki luksusowy wózek. Ile zapłacił?

Serialowy Paweł z "M jak miłość" zdradza, że był przy pordzie i już wtedy zrozumiał, że spotkał go cud - Wziąłem małą istotę i od pierwszej chwili, zaraz po urodzeniu zrozumiałem, że to jest człowiek, który ma gest. Wiem co ma ze mnie. Ona ziewa jak ja, przeciąga się. Jest rewelacyjna. Pierwsze przytulenie, pierwsze spojrzenie na córkę, to są emocje nie do opisania - powiedział w "Pytaniu na Śniadanie".

Wygląda na to, że aktor jest szczęśliwy, a życie rodzinne nabrało dla niego nowego znaczenia. Gratulujemy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: