SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek na wakacjach z narzeczoną Joanną

M jak miłość. Rafał Mroczek na wakacjach z narzeczoną Joanną

09.06.2016, godz. 15:30
Joanna Skrzyszewska , dziewczyna Rafała Mroczka
foto:

Szczęśliwy i zakochany! Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł z "M jak miłość" znalazł kobietę swojego życia. Niedawno pochwalił się zaręczynami, a teraz zabrał ukochaną Joannę Skrzyszewska na zasłużony urlop. Zobaczcie ich wspólnie zdjęcie z wakacji! A kiedy ślub Rafał Mroczka? Aktor z "M jak miłość" coraz częściej mówi fanom o swoim życiu prywatnym.

Rafał Mroczek w "M jak miłość" jest szczęśliwym mężem Ali (Olga Frycz), ale w życiu prywatnym jeszcze wszystko przed nim. Kilka dni temu pisaliśmy, że lubiany aktor z "M jak miłość" najwyraźniej oświadczył się ukochanej Joannie Skrzyszewskiej, która jest Miss Polski Nastolatek 2006. Do tej pory zakochani niewiele mówili o sobie i swoim życiu prywatnym, ale to się zmienia.

Zobacz: M jak miłość. Rafał Mroczek zaręczył się ze swoją dziewczyną Joanną i pokazał pierścionek

Serialowy Paweł z "M jak miłość" najpierw pochwalił się pierścionkiem, który przyjęła jego parterka. Teraz pora na wspólne wakacje. Rafał Mroczek pokazał na Facebooku zdjęcie z wyjazdu na urlop. Piękna Joanna i jej narzeczony pozują do zdjęcia tyłem, ale pewnie nie będziemy musieli długo czekać na serię wspólnych zdjęć z uśmiechami skierowanymi prosto w obiektyw.

Przeczytaj: Dziewczyna Rafała Mroczka. Kim jest Joanna Skrzyszewska?

Dla tych którzy nie wiedzą przypominamy, że dziewczyna Rafała Mroczka oficjalnie zadebiutowała u jego boku w styczniu 2016 roku. Szybko wyszło na jaw, że piękna brunetka, z którą Rafał Mroczek pokazał się na wystawie zdjęć, nazywa się Joanna Skrzyszewska, jest Miss Polski Nastolatek 2006 i podchodzi z Kosieczyna (woj. lubuskie). Para poznała się już dziewięć lat temu podczas wyborów Miss Polski Nastolatek, na których Rafał Mroczek był jednym z jurorów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: