SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek kupił dla córki luksusowy wózek. Ile zapłacił?

M jak miłość. Rafał Mroczek kupił dla córki luksusowy wózek. Ile zapłacił?

24.09.2016, godz. 12:00
Rafał Mroczek został ojcem
Rafał Mroczek został ojcem foto: Facebook

Rafał Mroczek (34 l.), czyli serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość", za kilka tygodni zostanie ojcem. Już wiadomo, że jego narzeczona, Joanna Skrzyszewska (26 l.), urodzi dziewczynkę, więc aktor urządza już pokój dla córki i właśnie kupił wóżek dziecięcy. Wybrał luksusowy model znanej polskiej marki w białym kolorze. Cena wózka dla córeczki Rafała Mroczka jest dość wysoka, ale gwiazdor "M jak miłość" nie żałował pieniędzy, bo to przecież jego pierwsze dziecko.

Rafał Mroczek i jego ciężarna narzeczona Joanna Skrzyszewska odliczają dni do narodzin dziecka. Termin porodu przypada na październik, więc zakochani już niedługo zostaną rodzicami.

Aktor z "M jak miłość" od tygodni kompletuje wyprawkę dla córki, urządza pokoik w różowym kolorze, chodzi do szkoły rodzenia, a także kupił wózek dziecięcy i trenuje spacery z psem Lizakiem i wózkiem jednocześnie. Przyszły tata chce także przygotować swojego pupila na narodziny dziecka, bo Lizak to bardzo żywiołowy psiak, który wymaga sporo uwagi i może poczuć się zazdrosny o maleństwo.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek weźmie ślub po narodzinach dziecka

Na Facebooku i Instagramie Rafała Mroczka nie brakuje zdjęć z przygotowań do narodzin córeczki. Gwiazdor "M jak miłość" chętnie dzieli się z internautami prywatnymi fotkami. Właśnie ujawnił jaki wózek dziecięcy kupił dla córki. Mroczek wybrał bardzo elegancki, biały model z nowoczesnymi kółkami, idealny na długie spacery po każdym terenie z podwójną amortyzacją. Zapłacił za niego ponad 2 tysiące złotych.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: