SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek chodzi z narzeczoną do szkoły rodzenia, żeby towarzyszyć jej przy porodzie

M jak miłość. Rafał Mroczek chodzi z narzeczoną do szkoły rodzenia, żeby towarzyszyć jej przy porodzie

18.09.2016, godz. 13:00
Rafał Mroczek pochwalił się, że będzie miał córkę
Rafał Mroczek pochwalił się, że będzie miał córkę foto: Instagram

Rafał Mroczek w październiku po raz pierwszy zostanie tatą. Aktor jest podekscytowany i zaangażowany w rodzinne sprawy. Razem z narzeczoną Joanną Skrzyszewską zapisał się do szkoły rodzenia, by wspierać ją w czasie porodu. Serialowy Paweł z "M jak miłość" będzie miał córeczkę, a ważny dzień zbliża się wielkimi krokami. Jakim ojcem będzie aktor z "M jak miłość"? Do nowej roli jest solidnie przygotowany.

Rafał Mroczek już wkrótce zostanie tatą, a przygotowaniami do nowej, życiowej roli chwali się z fanami na Instagramie i Facebooku. Aktor nie ukrywa, że zapisał się z ukochaną partnerką do szkoły rodzenia, bo zamierza towarzyszyć jej przy porodzie.

Zobacz: M jak miłość. Rafał Mroczek weźmie ślub po narodzinach dziecka

- Szkoła rodzenia to przygotowanie do porodu, ale też do pierwszych dni życia. Do pielęgnacji, do tego jak o nie dbać, do przełamania pewnych mitów które krążą - powiedział aktor w "Pytaniu na Śniadanie".

A jak Rafał Mroczek dowiedział się, że zostanie ojcem? To była dla niego bardzo intymna i wyjątkowa chwila. Serialowy Paweł z "M jak miłość" nie chciał wiele zdradzać, ale zapewnił, że zupełnie się tego nie spodziewał.

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał i Marcin Mroczkowie imprezowali na plaży w urodziny - ZDJĘCIA

-Zupełnie się tego nie spodziewałem. Wielka radość. Jest to coś takiego, że twoje życie teraz się zmienia - powiedział 34-letni aktor, który jest w pełni gotowy na bycie ojcem. Wiadomo już, że będzie miał córeczkę, a termin porodu już w październiku!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: TVN24/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: