SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek będzie miał córkę. Jego narzeczona Joanna Skrzyszewska urodzi dziewczynkę

M jak miłość. Rafał Mroczek będzie miał córkę. Jego narzeczona Joanna Skrzyszewska urodzi dziewczynkę

12.09.2016, godz. 11:41
Rafał Mroczek pochwalił się, że będzie miał córkę
Rafał Mroczek pochwalił się, że będzie miał córkę foto: Instagram

Rafał Mroczek w "M jak miłość" jeszcze nie doczekał się narodzin dziecka, ale świetnie sprawdza się w roli ojczyma. Z kolei w życiu prywatnym już za kilka tygodni zostanie ojcem. Jego narzeczona Joanna Skrzyszewska jest w ciąży, a termin porodu przypada na październik. Serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" na Instagramie pochwalił się, że będzie miał córkę. Płeć dziecka ujawnił publikując wyjątkowe zdjęcie.

Rafał Mroczek i jego narzeczona Joanna Skrzyszewska już niebawem pierwszy raz zostaną rodzicami. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, więc aktor z "M jak miłość" powoli wczuwa się w rolę taty. Zapisał się nawet do szkoły rodzenia, by wspierać ukochaną w tak ważnym momencie.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek weźmie ślub po narodzinach dziecka

O wszystkich życiowych zmianach Rafał Mroczek informuje na swoich profilach na Facebooku i Instagramie. To właśnie na portalach społecznościowych pochwalił się zaręczynami z Joanną Skrzyszewską i ciążą narzeczonej. A teraz ujawnił internautom, że jego ukochana urodzi dziewczynkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał i Marcin Mroczkowie imprezowali na plaży w urodziny - ZDJĘCIA

Dumny przyszły tatuś zamieścił w sieci zdjęcia z przyjęcia baby shower, które przyjaciółki Joanny Skrzyszewskiej urządziły na jej cześć. "Taką piękną niespodziankę zgotowały przyjaciółki przyszłej mamie" - napisał Rafał Mroczek na fotce umieszczonej na Instagramie.

Różowe baloniki, ciuszki dla noworodka oraz tort z pluszowym misiem z pieluszek wskazują na to, że aktor z "M jak miłość" będzie miał córeczkę. Zupełnie jak w serialu gdzie razem z żoną Alą (Olga Frycz) wychowuje swoją pasierbicę Basię (Gabriela Raczyńska).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: