SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek bał się zabrać psa Lizaka do Pytania na śniadanie. Panika po wypadku Rogalskiej z gwoździem

M jak miłość. Rafał Mroczek bał się zabrać psa Lizaka do Pytania na śniadanie. Panika po wypadku Rogalskiej z gwoździem

05.07.2016, godz. 09:38
Rafał Mroczek i jego pies Lizak
Rafał Mroczek i jego pies Lizak foto: AKPA

Rafał Mroczek, aktor z "M jak miłość" i jego pies Lizak przeżyli prawdziwe chwile grozy przed wizytą w studiu programu "Pytanie na śniadanie"! Po wypadku Marzeny Rogalskiej, której magik Pan Ząbek przebił rękę gwoździem, serialowy Paweł Zduński drżał ze strachu, że on i jego psiak nie będą bezpieczni na wizji. Na szczęście ani jemu ani Lizakowi nie stało się nic złego.

Blady strach padł na Rafała Mroczka gdy dostał zaproszenie do "Pytania na śniadanie"! Choć gwiazdor "M jak miłość" zwykle bardzo chętnie pojawia się w telewizji śniadaniowej, to tym razem dopadł go lęk. Powód? Oczywiście wypadek Marzeny Rogalskiej podczas programu na żywo, którym od weekendu żyje cała Polska.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek zaręczył się ze swoją dziewczyną Joanną i pokazał pierścionek

Sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie" przejdzie do historii telewizji. W sztuczce iluzjonisty pana Ząbka coś poszło nie tak i Marzena Rogalska przebiła sobie prawą dłoń gwoździem. W internecie natychmiast pojawiły się komentarze sugerujące, że nie był to wypadek, tylko zaplanowana akcja. Ale prowadząca "Pytanie na śniadanie" na Facebooku zapewniła wszystkich, że naprawdę uległa wypadkowi i została ranna w rękę.

Obawy Rafała Mroczka wydawały się więc uzasadnione, bo przecież aktor z "M jak miłość" nie wiedział czego się spodziewać po wizycie w programie. Co prawda wypowiadał się na tematy związane z Lizakiem, m .in. jak pomóc psu przetrwać wysokie temperatury oraz jak chroni swojego czworonożnego przyjaciela przed upałami, ale strach i tak pozostał.

Przeczytaj: M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

"Przed dzisiejszą wizytą w PnŚ mieliśmy z Lizakiem pewne obawy, czy nic się nie wydarzy. Na szczęście cali i zdrowi. Prowadzącej jednak lęk nie opuszczał" - napisał Rafał Mroczek na Facebooku, a nieco później już zrealaksowany zażartował nawet, że to Lizak był gwoździem programu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: