SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał i Marcin Mroczkowie obchodzą urodziny i imprezują na plaży - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rafał i Marcin Mroczkowie obchodzą urodziny i imprezują na plaży - ZDJĘCIA

18.07.2016, godz. 21:39
Rafał Mroczek świętuje urodziny z narzeczoną Joanną i przyjaciółmi
Rafał Mroczek świętuje urodziny z narzeczoną Joanną i przyjaciółmi foto: Instagram

Bracia Rafał i Marcin Mroczkowie, znani w całej Polsce jako bliźniacy Zduńscy z "M jak miłość", hucznie obchodzą swoje 34. urodziny. Dokładnie 18 lipca przypada święto aktorów z "M jak miłość". Z tej okazji przyjaciele Mroczków urządzili im imprezę niespodziankę na plaży nad Wisłą w warszawskim Wawrze. Nie zabrakło na niej ukochanych jubilatów - żony Marcina, Marleny Muranowicz i narzeczonej Rafała, Joanny Skrzyszewskiej. Mroczkowie umieścili zdjęcia z imprezy na Facebooku i Instagramie.

Rafał i Marcin Mroczkowie to obecnie jedna z najpopularniejszych par bliźniaków w Polsce. Bracia dojrzwali na oczach milionów widzów i dzięki serialowi "M jak miłość" stali się prawdziwymi gwiazdami. Kiedy w wieku 18 lat po raz pierwszy stanęli przed kamerą na planie nie spodziewali, że "M jak miłość" przyniesie im sławę i pieniądze. Teraz nie wyobrażają już sobie życia bez serialu.

Patrz: M jak miłość. Urodziny Rafała i Marcina Mroczków. Tak zmieniali się bracia Zduńscy z M jak miłość

Najbardziej znani bliźniacy polskiego show-biznesu urodzili się w Siedlcach. I gdyby nie udział w castingu do "M jak miłość", pewnie nikt by o nich nie usłyszał. Marcin Mroczek i jego młodszy o 5 minut brat Rafał Mroczek aż do 18. urodzin nawet nie myśleli o tym, by zostać aktorami. Marzyli o tym, by być zawodowymi żołnierzami. To mama załatwiła im role w serialu. Kiedy odpoczywali na wakacjach nad Bugiem Halina Mroczek wysłała za synów zgłoszenie na casting do "M jak miłość". To miała być urodzinowa niespodzianka. Do Warszawy na zdjęcia próbne pojechali razem ze starszą siostrą Agatą

Przeczytaj: M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

Prywatnie bracia Mroczkowie, tak jak ich bohaterowie z "M jak miłość" bardzo się od siebie różnią. Marcin jest bardziej dojrzały, odpowiedzialny, rozważny i spokojny. Od 21 lipca 2013 roku jest żonaty z Marleną Muranowicz, właścicielką agencji hostess Murano. Rafał to lekkoduch, który dopiero na początku czerwcu zaręczył się ze swoją dziewczyną, Joanną Skrzyszewską, byłą Miss Polski Nastolatek i modelką agencji UnitedforModels.

Mimo dzielących ich różnic bliźniacy z "M jak miłość" zawsze trzymają się razem. W dniu 34. urodzin wspólni przyjaciele specjalnie dla Rafała i Marcina zorganizowali huczną imprezę nad Wisłą. A zdjęcia z plenerowego przyjęcia od razu znalazły się na Instagramie i Facebooku Mroczków.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: