SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Radek wyjedzie do Grabiny?

M jak miłość. Radek wyjedzie do Grabiny?

22.11.2016, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1245.  Iza (Adriana Kalska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Radek Małkowski (Tomasz Włosok)
M jak miłość odcinek 1245.  Iza (Adriana Kalska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Radek Małkowski (Tomasz Włosok) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tomasz Włosok dołączył niedawno do obsady serialu "M jak miłość" i wygląda na to, że zostanie z nami na dłużej! Młody aktor to kolega serialowego Franka (Piotr Nerlewski). Panowie znają się ze szkoły i bardzo chcieliby spotkać się na planie. Czy producenci ich posłuchają i Radek znajdzie się w Grabinie? Sprawdźcie, co powiedział młodociany bandyta z "M jak miłość".

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Serialowy Radek z "M jak miłość" pracuje w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), ale co czeka go w nowych odcinkach? Młody aktor zdradza, że kumpluje się z Piotrem Nerlewskim, którego poznał w szkole aktorskiej. Czy będzie dane zagrać im razem w "M jak miłość"?

Zobacz: M jak miłość. Olga wyprowadzi się od ojca. Zamieszka z Radkiem?

-Niestety nie spotkaliśmy się jeszcze na planie i pewnie szybko to nie nastąpi. Może, kiedyś, przez przypadek. Będzie trudno, bo on siedzi głównie w lesie i cały czas poluje. Gramy w oddalonych od siebie wątkach, ale byłoby super, gdybyśmy mogli razem zagrać - powiedział Tomasz Włosok w jednym z ostatnich wywiadów.

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie ma sił grać!

Serialowy Radek dodaje jednak, że nie od razu polubił swojego kolegę z planu -Bardzo lubię pracować z Piotrkiem, uważam, że jest świetnym aktorem. Mam nadzieję, że zrobi ogromną karierę, bo na to zasługuje. Jesteśmy dobrymi znajomymi, ale - co ciekawe - na początku się nie polubiliśmy. Starły się silne charaktery, dwóch warszawskich cwaniaków.

Ciekawe, czy prośby Tomka zostaną wysłuchane i Radek trafi do Grabiny, żeby spotkać się z leśniczym Frankiem...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: