SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Psychopata Rafał wróci do M jak miłość?

M jak miłość. Psychopata Rafał wróci do M jak miłość?

21.11.2016, godz. 17:00
M jak miłość odc. 1194. Rafał (Przemysław Bluszcz), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odc. 1194. Rafał (Przemysław Bluszcz), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Podpalacz wróci do Grabiny w "M jak miłość"? Rafał (Przemysław Bluszcz) przebywa obecnie w psychiatryku, ale bardzo możliwe, że wkrótce wyjdzie na wolność. Szaleniec zakochany w Annie (Tamara Arciuch) tylko na to czeka! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Przemysław Bluszcz udzielił wywiadu w najnowszym wydaniu "Tele tygodnia", sprawdźcie co powiedział!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" chory psychicznie Rafał zniszczył dorobek życia Mostowiaków i spalił ich dom! Trochę to trwało, nim Marek odbudował zburzone mury i Barbara z Lucjanem mogli wrócić do siebie.

Tym samym Rafał naraził się na nienawiść wśród fanów serialu "M jak miłość" przez co jego obecność na ekranie mogłaby znów sprawić, że serca zabiją nam mocniej.

-"Pan czegoś nie podpali?" - pytają mnie czasem pół żartem, odkąd mój bohater dopuści się rzeczy niewybaczalnej, spaliła bastion najpopularniejszej rodziny polskiego serialu, dom Mostowiaków w Grabinie! - powiedział aktor w najnowszym wywiadzie.

Zobacz: M jak miłość. Olek uratuje swoje małżeństwo?

Czy Rafał wróci do serialu "M jak miłość"? Aktor zdradził, że sam nie jest pewien, ale cały czas czeka na nowy scenariusz i sceny ze swoim udziałem.

-Mój bohater zrobił już tyle złego, ile można było zrobić, teraz siedzi w psychiatryku. W każdym razie czekam w blokach startowych, gotów czynić nowe bezeceństwa - śmieje się Przemysław Bluszcz w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: