SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Przemoc domowa w serialu! Kinga Zduńska rusza na ratunek

M jak miłość. Przemoc domowa w serialu! Kinga Zduńska rusza na ratunek

26.01.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1254 Kinga (Katarzyna Cichopek) Piotrek (Marcin Mroczek) Lenka (Marysia Głowacka) Mikołaj
M jak miłość odcinek 1254 Kinga (Katarzyna Cichopek) Piotrek (Marcin Mroczek) Lenka (Marysia Głowacka) Mikołaj foto: mjakmilosc.tvp.pl

Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) zajmie się ważną sprawą. W premierowych odcinkach "M jak miłość" jej córka będzie miała poważne problemy z rówieśnikami. Ktoś ze szkoły zacznie nękać Lenkę (Marysia Głowacka), a Zduńska zrobi wszystko, by jako wykształcona pani psycholog znaleźć powód takiego zachowania. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Będziecie w szoku!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Kinga i Piotrek są zgodnym małżeństwem i z powodzeniem wychowują Lenkę i Mikołaja. Zduńska ma głowę na karku i świetnie radzi sobie z domowymi obowiązkami, ale to nie znaczy, że w jej życiu brakuje problemów. W nowych odcinkach "M jak miłość" Kinga zacznie interweniować, bo jej córka zacznie mieć poważne kłopoty z rówieśnikami. Cała afera będzie miała nieoczekiwany finał.

Zobacz: M jak miłość. Olek zdradza Magdę! To dlatego nie chce wracać do Polski

- Nękanie dziecka w szkole przez rówieśników. Taki wątek teraz mamy. Jestem bardzo ciekawa, jak skończy się ten wątek. Jedną z metod jest zaproszenia wroga do domu, próba zaprzyjaźnienia dzieci ze sobą. Tu się okazuje, że dziecko ma problem w domu rodzinnym. Kinga podejrzewa, że tam jest gruba sprawa, chodzi o przemoc domową. Musicie oglądać nas. To jest ciekawy wątek. Mogę powiedzieć, że problemy będzie miała cała rodzina Kingi - zdradziła Katarzyna Cichopek w dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: