SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Pracowite wakacje Gabrysi Raczyńskiej na planie serialu

M jak miłość. Pracowite wakacje Gabrysi Raczyńskiej na planie serialu

02.07.2016, godz. 17:00
M jak miłość odc. 1178. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz), Basia (Gabriela Raczyńska)
M jak miłość odc. 1178. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz), Basia (Gabriela Raczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Gabrysia Raczyńska (11 l.) nie ma wakacji od "M jak miłość"! Serialowa Basia, tak i reszta ekipy, przez całe lato będzie kręcić nowe odcinki "M jak miłość", które widzowie TVP2 zobaczą jesienią. Ale młoda gwiazda nie narzeka. Dla niej zdjęcia w serialowej Grabinie w domu Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek) są też okazją do odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi z planu, m.in. z Adasiem Tomaszewskim, który gra Kubę Glińskiego, kolegę Basi.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jak co roku wakacje to czas wyteżonej pracy dla aktorów z "M jak miłość". Ale gwiazdy nie mają powodów do narzekań, bo wiosną przez prawie półtora miesiąca trwała przerwa w zdjęciach. Latem powstaje jednak sporo zdjęć plenerowych, bo reżyserzy i członkowie ekipy, którzy stoją z drugiej strony kamery chcą wykorzystać słoneczne dni w wielu ujęciach.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Basi. Przez wypadek dziadka Stefana załamie się

Gabrysia Raczyńska jest jedną z tych gwiazd, która chętnie dzieli się ze swoimi fanami na Facebooku zdjęciami z planu "M jak miłość". Dla niej wakacje nie są czasem odpoczynku. Po zakończeniu roku szkolnego serialowa Basia pochwaliła się świadectwem z biało-czerownym paskiem ze średnią ocen 5,4, by zaraz potem wyjechać z rodziną na krótkie wakacje.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka wyjedzie z Hanią do Anglii do Uli

Jednak ostatniego dnia czerwca musiała stawić się na planie "M jak miłość", bo czekały już na nią zdjęcia z Rafałem Mroczkiem i Adasiem Tomaszewskim. Weekendy mała gwiazda też ma bardzo zajęte, bo wtedy wyjeżdża na plan nowych odcinków "M jak miłość" poza granice Warszawy w okolice Piaseczna gdzie mieści się dom Ali i Pawła Zduńskich.

A co czeka Basię w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016? 11-latka jeszcze bardziej zaprzyjaźni się z Kubą Glińskim i wreszcie przekona się do życia w Grabinie. Tak jak Gabrysia Raczyńska, która jest utalentowaną pianistką, odniesie sukces w konkursie muzycznym.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: