SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Potajemne spotkanie Izy i Marcina

M jak miłość. Potajemne spotkanie Izy i Marcina

15.12.2016, godz. 09:00
M jak miłość Iza (Adriana Kalska) Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość Iza (Adriana Kalska) Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Iza (Adriana Kalska) po oskarżeniach skierowanych w strnę Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość", całkowicie odwróciła się do niego plecami. Nic więc dziwnego, ze Chodakowski postanowi się z nią spotkać, by to wszystko sobie wyjaśnić. Problem w tym, że jest on przekonany, że jego zmanipulowana "ukochana" wróciła do Artura (Tomasz Ciachorowski)!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Iza nieźle narozrabiała, odwracając się od Marcina wtedy, gdy najbardziej jej potrzebował. Zamiast wspierać go z całych sił, wierzyć, że nie byłby zdolny do takiego czynu, to wyprowadziła się z jego mieszkania, a synka oddała pod opiekę babci!

Zobacz: M jak miłość. Zosia przyłapie Asię z Jackiem

- W takiej sytuacji wsparcie najbliższych jest najważniejsze - w kulisach serialu "M jak miłość" powiedział Tomasz Oświeciński, czyli Andrzejek. Serialowy Marcin odpowiada - Okazuje się, że niestety, niektórzy najważniejsi zawodzą.(...) Marcin ma żal do Izy.

Po wyjściu z aresztu, Marcin spotka się z Izą, by porozmawiać o tym, jak bardzo się na niej zawiódł. Zaufanie jest najważniejszym składnikiem w związku, a Iza całkowicie i definitywnie mu nie uwierzyła, tylko dała się wciągnąć w grę Artura. Gdy wszyscy inni znajomi, przyjaciele, rodzina, to osoba która powinna być najbliżej Chodakowskiego odwróciła się do niego plecami. Podczas ich schadzki powie:

- Nie wiem, jak chcesz to dalej ciągnąć - powie, już raczej byłej, ukochanej - Jak dla mnie, to już nie ma co zbierać.

Przeczytaj: M jak miłość. Ojciec Asi umrze?

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo nastąpi koniec związku Izy i Marcina w "M jak miłość". Lewińska zachowała się zupełnie nieodpowiedzialnie i teraz powinna ponieść konsekwencje za swoje czyny. Czy jednak, pomimo błędu oraz odrzucenia ze strony uniewinnionego Chodakowskiego, Iza postanowi spróbować go odzyskać?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: