SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Postanowienia noworoczne gwiazd serialu M jak miłość

M jak miłość. Postanowienia noworoczne gwiazd serialu M jak miłość

23.12.2015, godz. 19:45
M jak miłość, zdjęcie tytułowe
M jak miłość, zdjęcie tytułowe foto:

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Czas więc na noworoczne postanowienia! O czym marzą gwiazdy serialu ''M jak miłość''? I czy w ogóle wyznaczają sobie cele na 2016 rok? Odpowiedź Was zaskoczy! Piotrek (Rafał Mroczek), Marek (Kacper Kuszewski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Adam (Jacek Kopczyński) zabrali głos w tej sprawie.

Macie już noworoczne postanowienia? Najwyższa pora! No chyba, że tak jak gwiazdy ''M jak miłość'' nie chcecie niczego zmieniać!

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz kradł choinki z lasu przed Bożym Narodzeniem

Aktorzy przyznają zgodnie, że noworocznych postanowien zazwyczaj nie spełniają, więc unikają obietnic.

-Jako dziecko zawsze postanawiałem sobie, że muszę dokonać pewnych zmian, pewnej korekty. I nic z tego nie wychodziło! Więc od kilku lat po prostu cieszę się, że witam nowy rok z ogromem fajerwerków, z najbliższymi. Piję szampana i mówię sobie, że w tym roku będzie bez postanowień - powiedział Marcin Mroczek w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

-Postanowienia noworoczne to od lat nasza tradycja. Każdy wymyśla, żeby być lepszym. Ja to szanuje i to jest piękne. Każdy powinien w sobie coś takiego mieć. Jedni rzucają palenie, inni zaczynają ćwiczyć a inni uczą się obcych języków - dodaje serialowy Adam Werner, który też unika obietnic na nadchodzący rok.

Zobacz: M jak miłość. Święta u Mostowiaków. Jak Boże Narodzenie spędzają gwiazdy M jak miłość?

-Zawsze wymyślam postanowienia noworoczne, ale nigdy nic z tego nie wychodzi. Może jedna rzecz na dziesięć... Ale oczywiście mój stosunek do postanowień noworocznych jest pozytywny. Musimy sobie coś postanowić, żeby do czegoś dążyć - zapewnia Marcin Chodakowski, czyli Mikołaj Roznerski. A jego ekranowy kolega - siłacz, tłumaczy, że słowo ''postanowienia'' lepiej nazwać ''planami'' -Ja nie mam postanowień. Mam plany, które staram się realizować!

Marek Mostowiak, czyli Kacper Kuszewski także woli uniknąć planowania. Uważa, że jest na to za stary!

-Chyba już wyrosłem z postanowień. Wyrosłem z tej iluzji. Jak mi na czymś zależy to staram się to robić na bieżąco.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: