SuperSeriale newsy M jak miłość. Pogrzeb Witolda Pyrkosza

M jak miłość. Pogrzeb Witolda Pyrkosza

28.04.2017, godz. 12:29
Witold Pyrkosz
Witold Pyrkosz foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Witold Pyrkosz, jeden z najstarszych i najbardziej szanowanych aktorów w Polsce, odszedł od nas 22 kwietnia 2017 roku. Lucjan Mostowiak w serialu "M jak miłość" odejdzie od widzów dopiero w październiku, a ukochany aktor Polaków zostanie pochowany już niedługo. Gdzie zostanie pochowany Witold Pyrkosz? Kto na nią przybędzie? Kiedy odbędzie się ceremonia?

Pogrzeb Witolda Pyrkosza, 28 kwietnia 2017 roku

Witold Pyrkosz odszedł 22 kwietnia 2017 roku. Informacja o jego śmierci natychmiast zatrzęsła mediami oraz sercami jego fanów w całej Polsce - a trzeba przyznać, że miał ich miliony! Aktor z takim stażem i ponad setką ponadczasowych ról na koncie zasłużył na te wszystkie ciepłe słowa pożegnania, które otrzymał. Lucjan Mostowiak, którego aktor grał w serialu "M jak miłość", odejdzie z ekranu dopiero w październiku 2017 roku. Ceremonia pogrzebowa Witold Pyrkosza odbędzie się już w piątek, 28 kwietnia, o godz. 13.

Zobacz: Pogrzeb Witolda Pyrkosza. Relacja z uroczystości

"Uroczystości pogrzebowe śp. Witolda Pyrkosza rozpoczną się w piątek 28.04.2017 r. o godz. 13.00 w kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Górze Kalwarii, ul. Ks. Sajny 2.

Po mszy św. nastąpi odprowadzenie na miejscowy cmentarz parafialny." - poinformowała strona serialu "M jak miłość" na Facebooku. Teresa Lipowska zdradziła, że nie zabraknie jej na uroczystości.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: