SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017. Zazdrość i zdrada w małżeństwie Zduńskich!

M jak miłość, po wakacjach 2017. Zazdrość i zdrada w małżeństwie Zduńskich!

24.07.2017, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1167. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
Nikt nie spodziewał się upadku tygo małżeństwa. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" dojdzie do rozdzierających serca fanów wydarzeń pomiędzy Alą (Olga Frycz), a Pawłem (Rafał Mroczek). To małżeństwo zmierzało już od jakiegoś czasu ku upadkowi, jednakże takiego obrotu wydarzeń nikt nawet nie chciał sobie wyobrażać! Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach? Ala i Paweł wezmą rozwód?

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017

Konflikty w małżeństwie Ali i Pawła przed wakacjami 2017 narastały w zastraszającym tempie. Ciągłe kłótnie, przemęczenie obydwu stron, kłopoty finansowe oraz mijanie się pomiędzy domem, a pracą nie pomogły Zduńskim w naprawianiu usterek w ich relacji. Dopiero Basia (Gabriela Raczyńska) była w stanie zmusić opiekunów do chwilowej interwencji w tej sprawie.

Po przeprowadzce niewiele się zmieniło, a jeśli już, to na gorsze. Decyzja Ali o wyjeździe za granicę z powodu pracy zdaje się na chwilę obecną przekreślać wszelkie szanse na przetrwanie związku Zduńskich. Po wakacjach 2017 w serialu "M jak miłość" Ala niespodziewanie postanowi wrócić do Polski ku uciesze Pawła.

Jak podaje "Świat Seriali", problemy pojawią się stosunkowo szybko. Tajemniczy telefon w środku nocy od kolegi z pracy wyprowadzi Zduńskiego z równowagi. Mark, nowy znajomy jego żony, według Pawła przekroczy granicę normalności dzwoniąc o takiej porze. Mąż Ali zacznie podejrzewać, że ukochana może mieć romans!

Tymczasem sama Zduńska nie będzie zadowolona z pojawienia się Teresy (Joanna Sydor). Zazdrość o byłą miłość sięgnie zenitu i Ala nie będzie w stanie tego ukrywać. Według gazety, jedno jest pewne - po wakacjach 2017 Zduńscy nie rozstaną się pokojowo. Szkoda, że najbardziej ucierpi na tym kochająca Pawła Basia...

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: