SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach. Olga Kalicka odchodzi z serialu? Oświadczenie

M jak miłość po wakacjach. Olga Kalicka odchodzi z serialu? Oświadczenie

20.07.2017, godz. 13:45
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Natalka (Marcjanna Lelek)
Olga Kalicka odchodzi z "M jak miłość"? foto: mjakmilosc.tvp.pl

Olga Kalicka odchodzi z serialu "M jak miłość"? Takie wieści okrążyły media po tym, jak okazało się, że serialowa Justyna zamierza wyjechać na stałe do Warszawy w "M jak miłość". Zostało wydane oficjalne oświadczenie w tej sprawie!

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Przypominamy, że przed wakacjami 2017 w serialu "M jak miłość" Justyna oznajmiła Frankowi (Piotr Nerlewski), że zamierza wyjechać na stałe z Grabiny do Warszawy. Nauczycielka dostała w stolicy posadę w renomowanej szkole. Zazwyczaj wyjazd w serialach oznacza, że bohatera nie zobaczymy już w serialu, a na pewno przez jakiś czas. Agentka Olgi Kalickiej powiedziała serwisowi Plejada.pl:

- Wątek Justyny będzie rozbudowany w bardzo ciekawym kierunku. Zarówno Olga Kalicka, jak i produkcja, nie zamierzają rezygnować ze współpracy. Czasem producenci zamykają pewne wątki, niektóre rozbudowują, a niektóre kończą gwałtownie.

Oznacza to, że Justyna nie zniknie z serialu "M jak miłość". Zresztą z dotychczasowych informacji wynika, że nauczycielka jeszcze zawita do Grabiny po wakacjach w serialu "M jak miłość". Jak potoczą się wątki Justyny, Franka i Natalki (Marcjanna Lelek)?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: