SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach. Czy Tomek przeżyje? Szczegóły leczenia

M jak miłość, po wakacjach. Czy Tomek przeżyje? Szczegóły leczenia

06.06.2017, godz. 20:00
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk)
Tomek najwyraźniej wybudzi się ze śpiączki. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Czy Tomek (Andrzej Młynarczyk) z serialu "M jak miłość" umrze? Od jakiegoś czasu to pytanie było na ustach wszystkich fanów "M jak miłość". Andrzej Młynarczyk udostępnił na swoim profilu nowe zdjęcia swojego bohatera. Co stanie się z Tomkiem w serialu "M jak miłość" po wakacjach?

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Jak już wcześniej pisaliśmy, Andrzej Młynarczyk udostępnił na swoim profilu na Facebooku zdjęci z planu "M jak miłość". Sceny te będą emitowane dopiero po wakacjach i wszystko wskazuje na to, że Tomek przeżyje i nawet przebudzi się ze śpiączki. Z informacji, które posiadamy wynika, że odcinki są kręcone o wiele wcześniej, więc dokładna data wyzdrowienia Chodakowskiego nie jest możliwa do określenia. Nie wiadomo, jak długo jeszcze Tomek w serialu "M jak miłość" pozostanie w śpiączce.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

Z tego, o czym lekarze poinformowali w serialu "M jak miłość" Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), możemy wywnioskować, że w mózgu policjanta zaszły zmiany neurologiczne, w dodatku dosyć poważne. Dodając do tego śpiączkę i długi czas w bezruchu, otrzymujemy ogromne prawdopodobieństwo długiej rehabilitacji. Kiedy Tomek przez długi czas będzie nieprzytomny, powrót do dawnej formy chociażby mięśniowej, zajmie mu sporo czasu. Na pewno nie będzie mógł wrócić od razu do służby w CBŚ. W ramach anegdoty, osoby komentujące mają różne, ciekawe teorie (wszystkie komentarze zamieszczone są w oryginalnej pisowni):

"Pewnie przezyje ale straci pamięć jak go wybudza i malgosia sie nagle znajdzie bedzie chciala odebrac wojtka i bedzie moze jeszcze mu wmawiała ze jest kochajaca żona i matka" - ten komentarz otrzymał aż 15 polubień! Intrygujących teorii ciąg dalszy:

"Przezyje pewnie straci pamiec doczesna I zakochany bedzie w AgnieszcE, w koncu musi byc dramatu ciag dalszy" - komentuje nieco prześmiewczo jedna z czytelniczek. Kto wie, co jeszcze przyjdzie scenarzystom do głowy!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: