SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Andrzej chce być z Magdą

M jak miłość, po wakacjach 2017: Andrzej chce być z Magdą

11.06.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1306, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
Pocałunek Magdy i Andrzeja. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Andrzej (Krystian Wieczorek) po wakacjach w serialu "M jak miłość" wyzna Magdzie (Anna Mucha), że będzie o nią walczył! Nie ma już czego ukrywać - Budzyński ewidentnie pokochał Chodakowską i nie zamierza odpuścić. W końcu Madzi szef również nie jest obojętny. Czy Andrzej i Magda będą razem po wakacjach w serialu "M jak miłość"?

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Budzyński po wakacjach w serialu "M jak miłość", nadal będzie z całych sił wspierał Magdę w najtrudniejszych momentach. Przypominamy, że Chodakowska w serialu "M jak miłość" wyprowadzi się wraz z Maćkiem (Franciszek Przanowski) na Deszczową do Kingi (Katarzyna Cichopek) i do Piotrka (Marcin Mroczek). Andrzej oczywiście będzie tego całkowicie świadomy i z tego powodu poprosi Adama (Jacek Kopczyński) o podwyżkę dla sekretarki. W efekcie Werner nie tylko zwiększy pensję, lecz również awansuje Chodakowską.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

To nie koniec! Po wakacjach w serialu "M jak miłość" Magda zorientuje się, kto stoi za tą zmianą. Pomiędzy Andrzejem i Chodakowską dojdzie do konfrontacji:
- Kiedyś w końcu będziemy musieli porozmawiać o tym, co się stało - oznajmi Budzyński.
- Proszę cię, nie chcę do tego wracać. Po za tym... o czym my mówimy? To był tylko jeden pocałunek.
Odpowiedź Magdy będzie nieco przekłamana, bo przypominamy sobie coś więcej, niż jeden buziak... Dobra wiadomość dla fanów tej pary! Odpowiedź Chodakowskiej nie zgasi zapału Andrzeja.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

- Muszę cię o czymś lojalnie uprzedzić. Będę o ciebie walczył - wyzna Madzie - Nic nie mów, nie musisz. Po prostu chciałem, żebyś o tym wiedziała.

My jesteśmy zdecydowanie na "tak"! Tych dwoje idealnie do siebie pasuje i nie trudno zauważyć, że Magda również czuje coś do szefa. Z niecierpliwością wyczekujemy odcinków serialu "M jak miłość" po wakacjach!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: