SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Zaręczyny Natalki i Franka - KULISY SERIALU

M jak miłość, po wakacjach 2017: Zaręczyny Natalki i Franka - KULISY SERIALU

18.06.2017, godz. 13:31
M jak miłość, Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
foto:

Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) wezmą ślub! W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2017 Zarzycki zdobędzie się na odwagę i poprosi ukochaną o rękę. Premierowe "Kulisy serialu M jak miłość" nie pozostawiają wątpliwości. Mostowiakówna przyjmie oświadczyny!

"M jak miłość" po wakacjach 2017 od września w TVP2

Hurra! Świetna wiadomość dla fanów Natalki i Franka. Choć w finałowym odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2017 Zarzycki na chwilę się zapomni i zgodzi się na pocałunek z Justyną (Olga Kalicka), to szybko wróci po rozum do głowy.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Agnieszka będą razem?

Leśniczy zdradzi Mostowiakównę w 1306 odcinku "M jak miłość", gdy Justyna poinformuje go o swoich zamiarach przeprowadzki do Warszawy. Można więc powiedzieć, że pocałunek będzie ich pożegnaniem i być może nauczycielka już nigdy nie będzie wtrącać się w związek byłego...

W nowych odcinkach "M jak miłość" Franek poprosi Natalkę o rękę, choć właśnie ze względu na Justynę bardzo długo z tym zwlekał. Przypominamy, że była ukochana leśnika porzuciła go tuż przed ślubem pozostawiając mu traumę.

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Natalka Mostowiak w sukni ślubnej - ZDJĘCIE

Na szczęście Natalka taka nie jest i co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Tak samo jak wątpliwości nie pozostawiają najnowsze "Kulisy serialu M jak miłość", na których wyraźnie widać, że szczęśliwa Mostowiakówna przyjmuje zaręczynowy pierścionek od ukochanego. Teraz już tylko czekamy na ich ślub!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

"Kulisy serialu M jak miłość">>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: