SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Tomek umrze? Andrzej Młynarczyk chce odejść z serialu? - WIDEO

M jak miłość, po wakacjach 2017: Tomek umrze? Andrzej Młynarczyk chce odejść z serialu? - WIDEO

11.07.2017, godz. 10:00
M jak miłośc odcinek 1304, Tomek (Andrzej Młynarczyk)
Tomek podczas reanimacji. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Produkcja serialu "M jak miłość" donosi, że Andrzej Młynarczyk chce zrezygnować z roli Tomka! Z najnowszych doniesień mediów wynika, że Chodakowski niedługo zniknie z ekranu. - Scenarzyści liczyli, że Andrzej zmieni zdanie i będzie grał dalej. Niestety (...)". Czy Andrzej Młynarczyk faktycznie odchodzi z "M jak miłość"? Czy Tomek umrze?

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017? Tomek umrze?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Andrzej Młynarczyk odchodzi z serialu "M jak miłość" po 10 latach. Ponoć aktor jest już zmęczony pracą na planie, który go ogranicza w rozwoju. Najwyraźniej wykorzystał w "M jak miłość" już cały swój potencjał i podarował produkcji to, co mógł.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

- Scenarzyści liczyli, że Andrzej zmieni zdanie i będzie grał dalej. Niestety, on jest już zmęczony tą pracą i odchodzi - zdradziła osoba z produkcji na łamach "Faktu". - Dlatego nie było wyjścia i jego bohater musiał umrzeć. On chce teraz skupić się na sobie, swoim rozwoju. Gdy grał w serialu wszystko trzeba było podporządkować grafikom nagrań.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Te informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, ale wydaje nam się, że na komentarz nie trzeba będzie długo czekać. Jak podaje "Tele Magazyn" na Instagramie Marcjanny Lelek w story pojawiło się zdjęcie z planu na terenie... cmentarza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: