SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Pogrzeb Tomka? Wyciekły zdjęcia z planu

M jak miłość, po wakacjach 2017: Pogrzeb Tomka? Wyciekły zdjęcia z planu

11.07.2017, godz. 18:05
Pogrzeb Tomka z M jak miłość
Pogrzeb Tomka z "M jak miłość" foto:

Tomek (Andrzej Młynarczyk) umrze? W sieci zawrzało! Fani serialu "M jak miłość" są zaniepokojeni, bo cały czas liczyli na to, że ich ulubieniec z ekranu wygra walkę o życie. Czy scenarzyści według doniesień zaplanowali mu inny los? W "M jak miłość" po wakacjach 2017 będziemy świadkami pogrzebu? Do sieci wyciekły zdjęcia z cmentarza.

Śmierć Tomka w "M jak miłość" po wakacjach 2017

Tomek Chodakowski umrze? Wielu osobom wydawało się, że tajemnica serialu "M jak miłość" wyszła na jaw po tym, jak Marcjanna Lelek, czyli serialowa Natalia Mostowiak, opublikowała w sieci krótki filmik zza kulis pracy na planie.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

Widać wyraźnie, że akcja jej nagrania toczy się na cmentarzu. Na miejscu są bliscy Tomka i znajomi z pracy ubrani w oficjalne, policyjne mundury. Czy tak właśnie będzie wyglądał pogrzeb Chodakowskiego?Nagranie szybko zniknęło z profilu młodej aktorki, która chyba zorientowała się, że zdradza zbyt wiele. Czujni internauci na szczęście zdążyli wszystko uwiecznić.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Jeżeli ten scenariusz się sprawdzi to w "M jak miłość" po wakacjach 2017 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zostanie wdową, a Zosia (Julia Wróblewska), Wojtuś (Feliks Matecki) i Helenka (Ola Trojanowska) stracą ojca.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: