SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2017: Olek porwie Maćka?!

M jak miłość po wakacjach 2017: Olek porwie Maćka?!

23.06.2017, godz. 10:00
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski), Olek (Maurycy Popiel) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" będzie się działo! Sprawa rozwodu Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) odbije się mocno na Maćku (Franciszek Przanowski). Czy rozpocznie się walka o dziecko? Po wakacjach w serialu "M jak miłość" Chodakowski nagle zjawi się pod szkołą syna!

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" Maciek nadal będzie znajdował się pod opieką Magdy. Chodakowska wraz z synem będzie mieszkać przeważnie na Deszczowej, jednakże będzie miała również w planach znalezienie czegoś na własną rękę oraz samodzielne utrzymywanie się jako samotna matka. Przypominamy, że Olek przed wakacjami w serialu "M jak miłość" zaszantażował Magdę, że nie odda jej syna, dopóki ta nie zgodzi się z nim porozmawiać!

Przeczytaj: M jak miłość, po wakacjach 2017: Co będzie dalej z Magdą i Olkiem?

Chodakowski w końcu zreflektuje się i zaproponuje Magdzie to, że on się wyprowadzi, aby żona i syn mogli znowu zamieszkać w rodzinnym domu. Zdradzona ukochana nie będzie chciała mieć kontaktu z Olkiem, jednakże zgodzi się na propozycję dla dobra Maciusia. Pewnego dnia w serialu "M jak miłość" po wakacjach, zgodnie z doniesieniami "Świata Seriali", Chodakowski zjawi się pod szkołą syna i będzie czekał również na Magdę. Wyśledzi swoją rodzinę... Czy będzie chciał porwać syna? Olek całe szczęście nie zdecyduje się na aż tak odważny krok. Za to zmusi żonę do rozmowy na temat ich wspólnej przyszłości. Zapewne będzie chodziło o Maćka! Czy mąż Magdy będzie chciał przejąć całkowicie prawa rodzicielskie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: