SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Natalka Mostowiak w sukni ślubnej - ZDJĘCIE

M jak miłość, po wakacjach 2017: Natalka Mostowiak w sukni ślubnej - ZDJĘCIE

21.05.2017, godz. 08:26
Marcjanna Lelek
Marcjanna Lelek foto:

Mamy zdjęcia Natalki (Marcjanna Lelek) w sukni ślubnej! Już teraz wiadomo, że w "M jak miłość" po wakacjach 2017 Mostowiakówna przyjmie oświadczyny Franka (Piotr Nerlewski). Na ślub chyba nie będziemy musieli długo czekać. Zobaczcie, jak Natalka Mostowiak prezentuje się w ślubnej kreacji! To więcej jak pewne, że młodzi zakochani z Grabiny będą godnymi następcami Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz).

"M jak miłość" po wakacjach 2017 w TVP2

Nie jest już tajemnicą, że w "M jak miłość" po wakacjach 2017 Franek poprosi Natalkę o rękę! To świetna wiadomość dla fanów tej pary, ale my mamy jeszcze lepszą. Wygląda na to, że zakochani wcale nie będą czekać długo ze ślubem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Agnieszka będą razem?

Na profilu serialowego Franka z "M jak miłość" pojawiło się właśnie zdjęcie Natalki w roli panny młodej. To tylko fotomontaż? A może to znaczy, że aktorzy już pracują nad scenami ceremonii? Oby właśnie tak było! Trzeba przyznać, że Natalka pięknie wyglądałaby w ślubnej sukni i fryzurze!

 

Zobacz: M jak miłość po wakacjach: Franek poprosi Natalkę o rękę

"Jaka śliczna panna młoda! Ale.. gdzie jest pan młody? Chcielibyście, żeby się pojawił?" - napisał pod zdjęciem serialowy Zarzycki. Komentarze fanów nie pozostawiają złudzeń. Każdy z niecierpliwością czeka na dalszy rozwój wydarzeń.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: