SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Natalka i Franek zostaną przyjaciółmi?

M jak miłość, po wakacjach 2017: Natalka i Franek zostaną przyjaciółmi?

31.07.2017, godz. 16:45
M jak miłość po wakacjach 2017, Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość po wakacjach 2017, Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto:

Czy Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) zostaną przyjaciółmi w "M jak miłość" po wakacjach 2017? Zarzycki zdradził Mostowiakównę z Justyną (Olga Kalicka) - czy Natalka się o tym dowie? Jeśli tak, to scenariusz może być różny. Albo leśnik zostanie bez ukochanej, albo Natalka zaproponuje mu przyjaźń. Poza jednym skokiem w bok, są sobie bardzo bliscy. Ciekawe... jak potoczą się ich losy w nowych odcinkach "M jak miłość".

Franek zachował się podle godząc się na namiętny pocałunek z Justyną. Leśnik zdradził Natalkę - a tego nikt się po nim nie spodziewał. Wydawało nam się, że rozdział z byłą narzeczoną Zarzycki zamknął dawno temu. Jednak nauczycielka w końcu dopięła swego.

Szalenie zakochana we Franku Natalka nigdy nie wybaczyłaby mu zdrady. Czy Mostowiakówna dowie się o namiętnym pocałunku ukochanego z Justyną? Jeśli tak, to możemy być pewni, że dziewczyna rzuci niewiernego partnera. Potrzebuje przecież trwałego związku, pełnego zaufania, by zbudować pełnowartościową rodzinę dla swojej córki.

Najnowszy wpis serialowego Franka na Facebooku przypomina nam, że to nie miłość, a przyjaźń jest najważniejszym uczuciem łączącym dwoje ludzi. Czy właśnie tak będzie wyglądała jego relacja z Mostowiakówną? Wiadomo, że Justyna i Franek będą próbowali zachować swój skok w bok w tajemnicy, ale przed czujnym okiem policjantki nic się nie ukryje.

"Niektórzy twierdzą, że przyjaźń jest cenniejsza nawet od miłości, ponieważ to przyjaźń daje nam poczucie stabilności i porozumienia, to przyjaźń wydaje się trwalsza, podczas gdy związki oparte na miłości nie zawsze są trwałe, co można stwierdzić śledząc choćby losy bohaterów serialu MjM" - czytamy na profilu serialowego leśnika.

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach. Olga Kalicka odchodzi z serialu? Oświadczenie

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: