SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Marta zniszczy romans Magdy i Andrzeja?

M jak miłość, po wakacjach 2017: Marta zniszczy romans Magdy i Andrzeja?

21.07.2017, godz. 13:45
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
Czy Marta przeszkodzi w romancie Magdy i Andrzeja? foto: mjakmilosc.tvp.pl

Relacja Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) po wakacjach w serialu "M jak miłość" będzie rozwijała się kwitnąco. Jak zdradził Krystian Wieczorek, wątek będzie koncentrował się głównie właśnie na nich... Niestety, najwyraźniej pojawią się komplikacje związane z Martą (Dominika Ostałowska)! Co zrobi była żona Budzyńskiego po wakacjach w serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Magda i Andrzej w serialu "M jak miłość" po wakacjach będą coraz bliżej siebie, już nie ukrywając tak bardzo swoich uczuć. Andrzej w końcu postanowi zaprosić swoją przyjaciółkę na romantyczną wycieczkę do Kazimierza, gdzie spędzą czas wtuleni w siebie, w uroczych knajpkach, czy na spacerach. Prawdopodobnie to właśnie tam dojdzie do wyznania zauroczenia, zakochania, a może nawet... miłości!

- Coś się skończyło i myślę, że też coś w Andrzeju pękło - powiedział serialowy Andrzej z "M jak miłość" - W sytuacji, kiedy wydawałoby się, że jego życie już właściwie nie ma sensu, to się okazało, że pojawia się nagle jak to w życiu postać, która rozświetla i daje nadzieję. Nowy sezon będzie się skupiał głównie wokół relacji z Magdą - opowiada Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość". Po chwili aktor dodaje:
- Wróci Marta, więc na pewno też zacznie się coś komplikować.

Czy to oznacza, że Marta skomplikuje relacje Andrzeja i Magdy po wakacjach w serialu "M jak miłość"? Obecność byłej żony niekoniecznie jest czymś komfortowym... Myślimy jednak, że Chodakowska nie będzie miała nic przeciwko utrzymywaniu kontaktu przez Budzyńskich.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: