SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2017: Marcin uratuje małżeństwo Magdy i Olka?

M jak miłość po wakacjach 2017: Marcin uratuje małżeństwo Magdy i Olka?

16.06.2017, godz. 10:30
M jak miłość odcinek 1302, Marcin (Mikołaj Roznerski), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1302, Marcin (Mikołaj Roznerski), Magda (Anna Mucha) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) w akcie desperacji poprrosi Marcina (Mikołaj Roznerski) o pomoc. Brat Chodakowskiego zgodzi sięporozmawiać z Magdą (Anna Mucha). Czy Marcinowie w serialu "M jak miłość" po wakacjach uda się uartować małżeństwo Olka?

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017

W serialu "M jak miłość" po wakacjach Olek zrozumie, że sytuacja jest  krytyczna. Chodakowski pomimo chęci i starań, nie zyska przebaczenia Magdy. Postanowi wtedy poprosić Marcina o pomoc w rozmowie z żoną. Zda sobie sprawę w pełni z tego, jak bardzo zranił ukochaną. Brat Olka po wakacjach 2017 w "M jak miłość" poprosi Madzię o rozmowę.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

Chodakowska nie będzie chciała żadnej pomocy od męża, jednakże Marcinowi uda się ją przekoanć, aby wróciła do domu. Olek postanowi wyprowadzić się z domu, aby Madzia i Maciek (Franciszek Przanowski) mogli tam wrócić, zamiast tułać się po cudzych mieszkaniach. W zamian za ten gest, Chodakowska pozwoli widywać się niewiernemu ukochanemu z synem, jednakże nie wycofa papieró rozwodowych. Marcinowi nie uda się uratować małżeństwa brata.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: