SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Marcin i Karski dopadną Głowackiego

M jak miłość, po wakacjach 2017: Marcin i Karski dopadną Głowackiego

07.07.2017, godz. 11:07
M jak miłość odcinek 1304, Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
M jak miłość odcinek 1304, Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) foto: SE.pl

Po wakacjach producenci "M jak miłość" będą kontynuować najważniejszy wątek w rodzinie Mostowiaków i CBŚ — Tomka (Andrzej Młynarczyk), który został zaatakowany przez nożownika (Maciej Wilewski). Karski (Krzysztof Kwiatkowski) oraz Maryla (Izabela Kapiasova) postawili sobie za cel odnalezienie napastnika. W poszukiwaniach prawdopodobnie swoją pomoc zaoferuje również Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Czy poszukiwania gangstera zakończą się sukcesem?

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Przed wakacjami w "M jak miłość" Tomek został zaatakowany przez nożownika i natychmiastowo przewieziony do szpitala, gdzie teraz walczy o życie. Możemy rzec, że cała wina spada na Karskiego. To właśnie on wystrzelił w stronę bandziora, którego brat teraz mści się na Chodakowskim.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

W "M jak miłość" jesienią 2017 Karski zaryzykuje wszystko, by dopaść gangstera, który zaatakował Tomka. Możemy się domyślać, że jego odwaga i determinacja uratuje życie starszemu Chodakowskiemu. Głowacki będzie chciał wykończyć policjanta i w tym celu zjawi się w szpitalu. Oby Jakub i Maryla zdążyli na czas...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Fotografia z planu zdjęciowego serialu "M jak miłość" pozwala nam przypuszczać, że Marcin wraz z Karskim podejmą odpowiednie kroki, by wspólnie schwytać napastnika Tomka!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: